Předávka modelů Renault T 520 HIGH CAB

, 26 února 2014, 12:48

Společnost YWETTE CAMION 2000 spol. s r.o. si převzala dvě vozidla Renault Trucks T 520 HIGHCAB v plné výbavě a rozšířila tak řady zákazníků v České republice, kteří vsadili na novou modelovou řadu Renault Trucks.

Dva Renault Trucks T 520 HIGHCAB v plné výbavě si převzal ve Volvo Group Truck Centrum v Otrokovicích majitel společnosti YWETTE CAMION 2000 Milan Pražák. Oba modely jsou vybaveny retardérem, leštěnými hliníkovými koly a systémem Optifleet řešením pro správu vozového parku „na klíč“, které umožňuje řízení aktivit v reálném čase a dosáhnout snížení provozních nákladů. V interiéru mají řidiči k dispozici kožená sedadla, mikrovlnou troubu nebo LCD televizi. Vozidla byla dodána spolu se servisní smlouvou Start & Drive na 5 let, která zahrnuje údržbu a opravy a zjišťuje jejich maximální provozuschopnost. Servisní služby těchto vozidel podle potřeby zajistí Volvo Group Truck Centra v Otrokovicích a Olomouci.

„Naše společnost je věrná značce Renault Trucks řadu let, vždyť v našem vozovém parku jsou výlučně modely tohoto francouzského výrobce. Flotilu stávajících 18 tahačů Renault Magnum tak nyní rozšiřujeme o dva modely T 520 HIGHCAB. Novou dálkovou řadu jsem osobně poprvé testoval na akci Long Haul days v Normandii v září loňského roku a byl jsem skutečně ohromen všemi inovacemi, které nabízí! Vybrané technologie pro motory Euro 6, které přispívají k nižší spotřebě paliva a nákladům na údržbu, pohodlí v kabině při jízdě a v neposlední řadě také výrazný design, to vše mě utvrdilo v rozhodnutí vsadit při nákupu nových vozidel právě na modelovou řadu T,“ řekl Milan Pražák, majitel společnosti YWETTE CAMION 200 spol. s r.o.

YWETTE CAMION 2000, spol. s r.o.
Společnost s centrálou v Kroměříži působí na trhu více, jak dvacet let kdy přepravuje celovozové zásilky, poloviční nebo pouze kusové pro více zákazníku současně. Specializuje se na přepravy z a do Španělska, Portugalska, Francie a Itálie. Vozový park tvoří výhradně vozidla značky Renault Trucks.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!