Společnost Waberer’s objednává 600 nových tahačů DAF

11 prosince 2013, 18:19

Společnost Waberer’s International Pte., jedna z největších přepravních společností v Evropě, si v rámci rozsáhlého programu obnovy svého vozového parku objednala 600 tahačů značky DAF. V areálu výrobního závodu DAF v Eindhovenu byla panem Ronem Bonsenem, členem správní rady společnosti DAF odpovědným za marketing a prodej, slavnostně předána generálnímu řediteli Gyorgyi Wabererovi první dodávka 250 vozidel.

Dvoutisící nákladní vozidlo DAF
Společnost Waberer’s International používá více než 3.000 vlastních nákladních vozidel, z nichž 30 % je značky DAF. „Zvolili jsme značku DAF kvůli spolehlivosti vozidel, jejich vysoké kvalitě, nízkým provozním nákladům a prostorným a komfortním kabinám, které jsou při dálkové přepravě velkým přínosem,“ řekl Gyorgy Waberer. „Dalším důvodem, abychom ve vztahu se společností DAF pokračovali, bylo to, že si i použitá vozidla DAF udržují svoji vysokou hodnotu, což je pro nás důležité při jejich dalším prodeji. Tato dodávka bude obsahovat dvoutisící tahač DAF dodaný naší společnosti.“

Dvojciferný růst
Tato dodávka 600 vozidel, která se uskuteční v prvním pololetí roku 2014, sestává ze 150 nákladních vozidel CF pro dopravu zboží na střední vzdálenosti a 450 modelů XF pro dálkovou přepravu, z nichž třetina jsou nejnovější verze Euro 6. Všechna vozidla jsou vybavena ekologicky čistými a hospodárnými motory Euro 5 EEV nebo Euro 6 a také nejmodernějšími komfortními a bezpečnostními systémy, jako například systémem varování před neúmyslným vyjetím z jízdního pruhu, které dokládají, jaký význam společnost Waberer’s International přikládá ochraně životního prostředí a bezpečnosti. „Abychom uspěli na mezinárodních trzích, musíme našim zákazníkům nabízet především tu nejvyšší spolehlivost dodávek spolu s příznivými cenami,“ dodal Gyorgy Waberer. „Pro maximální efektivitu dopravy je průměrná doba provozu vozidla v rámci našeho fleetu jen dva roky. Moderní a nová vozidla jsou základním předpokladem pro další rozšíření našeho podnikání v západní Evropě; v tomto roce očekáváme dvojciferný procentuální nárůst našeho obratu.“

„Výběr společnosti DAF ze strany jednoho z nejprofesionálnějších a největších dopravců je velkým uznáním pro naši společnost i pro naši dealerskou síť,“ prohlásil Ron Bonsen. „Je to také uznání pro naši úspěšnou a dlouhodobou spolupráci. Společnost Waberer’s je hnána vpřed neustálým zvyšováním efektivity dopravy a jsme hrdi na to, že jsme největším dodavatelem tahačů pro tuto společnost.“


Gyorgy Waberer, předseda správní rady a generální ředitel společnosti Waberer’s (uprostřed), slavnostně přejímá od Rona Bonsena, člena správní rady DAF Trucks odpovědného za marketing a prodej, klíčky od první dodávky 250 nových nákladních vozů DAF. Vlevo József Pais, generální ředitel společnosti DAF Hungary.

Waberer's International Pte.Co. je přední logistická společnost ve střední a východní Evropě a jedna z největších evropských dopravních společností, specialista na dálkovou přepravu nákladů. Její vozový park 3 000 tahačů a návěsů ročně zajistí asi 1,2 milionu přepravních zakázek se 400 miliony kilometrů najetými po evropských silnicích. Vysoce kvalitní služby společnosti pokrývají všechny oblasti od silniční přepravy přes skladovou logistiku až po opravy vozidel. Společnost má své pobočky v Polsku, Německu, Rumunsku a na Slovensku.

Společnost PACCAR je celosvětový leader v oblasti vývoje, výroby a zákaznické podpory vysoce kvalitních lehkých, středních a těžkých vozidel známých pod názvy značek Kenworth, Peterbilt a DAF.  PACCAR také vyvíjí a vyrábí technologicky vyspělé vznětové motory, poskytuje finanční služby a informační technologie a dodává náhradní díly pro nákladní vozidla v rámci svých hlavních obchodních aktivit.

Akcie společnosti PACCAR jsou obchodovány na akciovém trhu Nasdaq Global Select market pod značkou PCAR a oficiální stránky společnosti jsou na adrese www.paccar.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!