Renault Truck: FIA Evropský pohár tahačů Zolder

2 října 2013, 17:15

Osmý podnik FIA Evropského poháru tahačů skončil pro tým Renault Trucks – MKR Technology úspěchem v podobě vítězství Markuse Bösigera v posledním závodě víkendu. Několik tisíc diváků a více než 1 500 pozvaných hostů si společně mohli užívat dění na závodní dráze a seznámit se s novou modelovou řadou Renault Trucks.

Konec sezóny 2013 FIA Evropského poháru tahačů se pomalu blíží a tým Renault Trucks-MKR Technology odjíždí z dalšího podniku v belgickém Zolderu s vítězstvím. V sobotu nestálo při pilotech týmu mnoho štěstí. Markus Bösiger měl po startu v prvním závodě víkendu kolizi, při které byl zcela zničen jeho závodní speciál a nemohl se tak zúčastnit druhého sobotního závodu. Adam Lacko zápasil s několika technickými problémy a i přes to, že mu štěstí nebylo úplně nakloněno, dojel v prvním závodě na čtvrtém místě. V neděli si náhradní závodní speciál pilotovaný Markusem Bösigerem dojel pro vítězství ve čtvrtém závodě a celý závodní víkend tak pro tým skončil úspěchem.

Během víkendu přivítal Renault Trucks ve VIP zázemí více než 1.500 příznivců své značky. Jedinečná příležitost sdílet společně nejen vášeň pro závodní stroje ale také příležitost k představení nové modelové řady Renault Trucks. Hosty při vstupu do stanu vítal Renault Trucks T High sleeper cab se zcela rovnou podlahou a kolem zázemí bylo vystaveno šest dalších nových modelů.

Renault Trucks připravil pro své malé i velké hosty zajímavý program v podobně závodních simulátorů, které jsou mezi zákazníky stále velmi oblíbené, simulátor ekonomické jízdy a samozřejmě nechyběl ani butik Renaul Trucks, který představil novou kolekci reklamních předmětů, která je úzce spojena s novou modelovou řadou Renault Trucks.

Další závod FIA Evropského poháru tahačů se uskuteční 5 a 6. října ve španělské Jaramě.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!