Sezónní splátky na sklápěcí návěsy nebo rozšíření o unikátní systém DWC

26 května 2013, 18:59

UniCredit Leasing zařadil, v rámci značkového financování KRONE Finance CZ, dvě produktové noviny do své nabídky. První z nich se váže k leasingu nebo úvěru návěsů značky KRONE – Profiliner, Megaliner nebo Coolliner – klienti nově získají unikátní elektronický systém DWC k financování.

Druhou inovací je možnost financování sklápěcích návěsů značek Menci, Stas a Benalu, určených především pro stavebnictví, se sníženými splátkami během zimních měsíců za pouhých 199 eur a to vzhledem k sezónnosti využití sklápěcích návěsů. Aktuální produktová nabídka UniCredit Leasing vznikla ve spolupráci se společností Hesti, importérem nákladní techniky.

„UniCredit Leasing upevňuje svoji pozici v segmentu financování nákladních automobilů. Jedním z hlavních důvodů je skutečnost, že se nám daří společně s našimi obchodními partnery přicházet s atraktivními akčními nabídkami. Obdobně jako u zemědělské techniky jsme dokázali přinést získané zkušenosti se sezónním splácením i do oblasti transportní techniky, kde obzvláště stavebnictví vykazuje výkyvy v příjmech firem v průběhu roku,“ uvedl Marek Chvojka, ředitel divize podpory prodeje UniCredit Leasing.

Zlepšení jízdních vlastností díky systému DWC a navíc s odkladem prvních splátek
Aktuální nabídka při využití financování návěsů KRONE (Profiliner, Megaliner a Coolliner), jak prostřednictví úvěru (FinTruck), tak leasingu (LeaseTruck), zahrnuje unikátní elektronický systém DWC. Ten kontroluje tlak v nápravách a přenáší těžiště návěsu v zatáčkách, což zlepšuje jízdní vlastnosti, snižuje opotřebení pneumatik a zvyšuje bezpečnost jízdy. Systém DWC je plně hrazen ze strany společností UniCredit Leasing a Hesti.

Současně s tím klient získá odklad prvních třech splátek (u mrazírenského návěsu Coolliner jde o dvě splátky). Délka úvěrové nebo leasingové smlouvy je 60 měsíců s možností financování v korunách nebo eurech. Poslední splátka může být na přání klienta stanovena až na 15% z pořizovací ceny. Akce platí do odvolání.

Sezónní splátky u sklápěcích návěsů
Vzhledem k sezónnosti v oboru stavebnictví nabízí UniCredit Leasing při využití úvěru FinTruck k nákupu sklápěcích návěsů Menci, Stas a Benalu snížení čtyř zimních splátek (listopad, prosinec, leden, únor) na pouhých 199 EUR. Zbývajících osm měsíčních splátek je navýšených o rozdíl mezi standardní splátkou a sníženou splátkou v zimě.

I v tomto případě získá klient odklad prvních dvou splátek. Délka úvěrové smlouvy je stanovena na 60 měsíců s možností financování v korunách nebo eurech. Poslední splátka může být na přání klienta navýšena až na 15% (návěsy Menci) nebo 20% z pořizovací ceny. Nabídka platí do konce října 2013.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!