Nové modely Volvo FE a Volvo FL – maximální provozuschopnost a minimální provozní náklady

21 května 2013, 9:58

Nové verze modelů Volvo FE a Volvo FL jsou uváděny s vynikající kombinací technologií a služeb navržených tak, aby zajišťovaly maximální provozuschopnost vozidla. Provozovatel a řidič vozidla se mohou zaměřit na svou hlavní práci, zatímco společnost Volvo Trucks se stará o vozidlo samotné.

„Zákazníci v tomto segmentu si nekupují pouze nákladní vozidlo, chtějí bezproblémové efektivní přepravní řešení. Díky novým modelům Volvo FE a Volvo FL je pro nás ještě snazší nabídnout jim ucelenou škálu služeb, které jejich firmy vedou k větším úspěchům," říká Claes Nilsson, prezident společnosti Volvo Trucks.

Bez ohledu na to, zda je přeprava hlavní obchodní činností zákazníka nebo ne, představují tato vozidla důležité obchodní nástroje, které pomáhají při zajišťování včasných dodávek.

„Mnoho zákazníků, kteří kupují modely Volvo FE a Volvo FL, vlastní tato vozidla po dlouhou dobu a preferují nechat plnou zodpovědnost za jejich provoz na nás. Výběr odborného partnera, který dokáže dodat vysoce kvalitní produkt a bezproblémové vlastnictví, je pro ně z dlouhodobého hlediska velmi výhodný," říká Pernilla Sustovic, manažerka segmentu distribuce ve společnosti Volvo Trucks.

Proaktivní přístup vede k bezproblémovému vlastnictví
Ve spojení s uvedením nových modelů Volvo FE a Volvo FL nabízí společnost Volvo Trucks rozšířenou nabídku servisu. Nejvyšší úroveň – smlouva Gold – zahrnuje servis, opravy a nejvyšší možnou provozuschopnost.

Při využívání smlouvy Gold Service může být vozidlo připojeno k síti. Díky tomu mohou dílny společnosti Volvo sledovat používání vozidla a opotřebení určitých součástek. Cílem je proaktivní zajištění toho, aby se servis vozidla prováděl přesně a pouze tehdy, kdy je to nutné, a aby údržba probíhala v době, kdy se vozidlo nepoužívá.

"Tím, že dálkově sledujeme způsob používání vozidla a opotřebení různých součástek, chceme zabránit eskalaci malých problémů do neočekávaných výpadků," vysvětluje Jarkko Aine, expert na přepravní řešení ve společnosti Volvo Trucks.

V zájmu dalšího zjednodušení vlastnictví mohou zákazníci využívat také komplexní leasingové služby, která spojuje všechny náklady do jediné měsíční faktury.

Vyšší produktivita
Vyšší produktivita, například schopnost udělat více práce za kratší dobu, je pro zákazníky s modely Volvo FE a Volvo FL další oblastí prvořadého zájmu. Nová vozidla zvyšují zákazníkům ziskovost několika způsoby.
    – Jízdní vlastnosti jsou u nových efektivních motorů D5 a D8 vylepšeny díky rychlému přenosu točivého momentu při nízkých otáčkách.
    – Speciálně navržená 12tunová verze modelu Volvo FL má o 500 kg vyšší nosnost.
    – Model Volvo FE je nyní dostupný s automatizovanou převodovkou I-Shift včetně softwaru pro specifické situace, například rozvoz. Převodovka I-Shift také pomáhá snižovat spotřebu paliva.
    – Služba Úspora paliva pomáhá majitelům i řidičům používat vozidla hospodárněji.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!