Veletrh užitkových vozidel NUFAM 2011: Zaostřeno na nástavby, návěsy a přívěsy

17 dubna 2011, 0:00

Na veletrhu užitkových vozidel NUFAM v Karlsruhe představí v polovině dubna svá spolehlivá, flexibilní a hospodárná přepravní řešení na 250 vystavovatelů. Na čtyři dny se Karlsruhe stane místem setkání výrobců, prodejců, nákupčích a uživatelů užitkových vozů a poskytovatelů logistických a speditérských služeb.

Můžeme se těšit na široké a rozmanité spektrum produktů od lehkých užitkových vozů přes nástavby, návěsy a přívěsy až ke kamionům, ale i služby a příslušenství. Druhý ročník veletrhu NUFAM organizátoři více zaměřili na oblast nástaveb a přívěsů, čímž vycházejí vstříc přáním návštěvníků premiérového ročníku.

Hlavní téma: Digitální tachografy a telematika
Kvůli rostoucímu konkurenčnímu tlaku a zvyšujícím se provozním nákladům musejí přepravní firmy plánovat jízdy stále efektivněji. Digitální tachografy představují díky přenosu dat na dálku a jejich přímému zpracování úsporu času. Moderní informační a telematické systémy umožňují hladkou organizaci a zamezení prázdných jízd.

15. duben pak bude ve spolupráci s Německou dopravně-vědeckou společností (DVWG) věnován „Dnu telematiky“. V rámci této akce proběhne diskuze o potenciálu a omezeních telematických služeb a v následné produktové prezentaci budou představena všechna dostupná telematická řešení.

Burza modelů nákladních automobilů Karlsruhe
V rámci veletrhu NUFAM 2011 proběhne burza modelů nákladních automobilů, v jejímž rámci budou po čtyři dny prodejci, výrobci a kutilové prezentovat všemožné modely od vozů největších evropských výrobců přes klasické americké trucky až po oldtimery – především v měřítku 1:87.

V případě dotazů či zájmu o vstupenky kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu NUFAM v České republice, firmu Naveletrh s.r.o., na info@naveletrh.cz.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!