Ohromující výstava produktů a řešení: více než 120 vozidel na výstavě Trucknology Days 2013 v Mnichově

13 března 2013, 9:22

MAN předvede v rámci prezentační akce Trucknology Days 2013, která proběhne od 15. a 16. března 2013 v Mnichově, více než 120 nákladních vozidel určených pro statickou i dynamickou ukázku a testovací jízdy. Výstavní strategií je prezentovat vysoce efektivní nákladní vozidla napříč průmyslovými sektory a určením provozu. Druhým hlavním bodem letošních prezentací je představit vozidla vhodná pro službu v komunální sféře.

K dispozici bude velký počet vozidel MAN modelových řad TGL, TGM, TGS a TGX, a to jak pro krátké testovací a prezentační jízdy, tak pro důkladné statické prohlídky.

Prezentací co největšího počtu vozidel ze všech oborů, v nichž hrají výrobky MAN důležitou roli svede do Mnichova více než 120 reprezentujících pět hlavních sektorů určení provozu: dálková kamionová doprava, rozvážková doprava, stavebnictví, nadrozměrná přeprava a komunální služby.

Návštěvníky prezentační akce Trucknology Days 2013 zcela jistě zaujme možnost vyzkoušet si vozidla určená pro stavební sektor, dálkovou kamionovou dopravu a nadrozměrnou přepravu s celkovou hmotností více než 100 t na vlastní kůži v rámci testovacího areálu společnosti. Delší zkušební jízdy budou moci návštěvníci absolvovat v kabině nejnovějších nákladních vozidel MAN za dohledu instruktorů MAN ProfiDrive po dálnicích a státních silnicích v okolí Mnichova.

Vstup na prezentační akci MAN je na ulici Dachauer v pátek 15. a v sobotu 16. března zdarma. Důležitá je však registrace na domovských stránkách: www.man-trs-de.

Na výstavě Trucknology Days 2013 však bude k vidění podstatně více než jen nákladní vozidla: oddělení MAN Services a celá řada partnerů společnosti MAN představí své produkty. Více než 50 dodavatelů a firem vyrábějících nástavby a přídavná zařízení bude mít na výstavě své experty, kteří rádi zodpoví jakékoliv dotazy.

Společnost MAN profiluje svoji prezentační akci Trucknology Days každým rokem s důrazem na některý ze sektorů, kterému věnuje vlastní ústřední téma výstavy. Letos to jsou nákladní vozidla určená pro službu v komunálním sektoru. O těchto vozidlech, které můžeme ve formě zametačů, sněžných pluhů, vozidel pro sběr komunálního odpadu a další potkávat na silnicích měst a obcí, naleznou návštěvníci na prezentační akci Trucknology Days 2013 celou řadu informací. Vedle nákladních vozidel MAN modelových řad TGL, TGM, TGS a TGX bude v Mnichově vystaveno také několik pick-upů VW Amarok a dodávkových automobilů VW Crafter v provedení se zařízením pro zimní údržbu či jako agilní vozidla pro svoz komunálního odpadu.

Od roku 2008 organizuje společnost MAN minimálně jednou ročně takovou prezentační akci. Loňský rok výstava Trucknology Days přivedla do MAN Truck Forum a do přilehlého testovacího areálu na dva a půl tisíce návštěvníků a zákazníků.

Trucknology Days 2013
15 a 16. března 2013, od 9.00 do 17.00 hodin
Místo: MAN Truck Forum Mnichov, Dachauer Strasse 570
Registrace: www.man-trs.de

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!