Ministr Jan Mládek navštívil ZETOR

22 června 2016, 14:35

Jan Mládek, ministr průmyslu a obchodu navštívil společnost ZETOR TRACTORS a.s. Pan ministr zavítal k brněnskému výrobci traktorů u příležitosti oslav 70. výročí značky ZETOR. Během setkání promluvil s vedením společnosti a zástupci odborových svazů.

Pan ministr si během návštěvy prohlédl prostory ZETOR GALLERY, vývojové dílny, výrobní úsek, montážní linky a také nově otevřené logistické centrum.

Vážíme si návštěvy pana ministra Jana Mládka. Je nám ctí, že jsme v tak krátké době přijali tolik významných představitelů České republiky, a to včetně nedávné návštěvy premiéra Bohuslava Sobotky či na počátku roku pana prezidenta“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace. „Přijetím těchto významných osob posilujeme prestiž značky ZETOR. S představiteli státu a členy vlády jednáme o možnostech dalšího rozvoje společnosti a značky tak, abychom posílili své pozice, nejenom doma, ale i v zahraničí,“ dodává Margaréta Víghová.

V rámci návštěvy proběhlo také jednání s vedením společnosti, na kterém se řešily jak strategické cíle společnosti ZETOR TRACTORS a.s., tak i vládní politika podpory podnikání. Řeč padla i na dotační programy a rozvoj spolupráce v rámci zahraničních trhů, zejména na území Afriky. V závěru návštěvy se pan ministr setkal se zástupci odborových svazů.

Byl jsem potěšen z investic společnosti ZETOR TRACTORS a.s. do nové vývojové zkušebny a prototypové dílny, což bylo realizováno i za finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Přeji ZETORU, aby se i nadále rozvíjel jako doposud, a aby byl úspěšný dalších 70 let,“ řekl během své návštěvy v ZETOR TRACTOR a.s. Jan Mládek.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!