Oslavy 70. výročí značky ZETOR jsou v plném proudu. Během května je navštívily tisíce lidí, nyní se přesouvají do zahraničí

24 května 2016, 12:03

Sérii akcí Měsíc se ZETOREM, jimiž v květnu brněnský výrobce traktorů zahájil letošní oslavy 70. výročí své značky, odstartovala tradiční přehlídka současných strojů ZETOR TRACTOR SHOW určená zákazníkům a obchodním partnerům. Oslavy vyvrcholily v sobotu 21. května setkáním pro veřejnost a zaměstnance společnosti v areálu ZETOR TRACTORS a.s. a otevřenou expozicí ZETOR GALLERY v rámci Brněnské muzejní noci. Na všechny zmíněné akce dorazilo celkem 5.000 návštěvníků.

70. výročí je významná událost v historii naší firmy, o to více nás těší, že se tolik lidí rozhodlo ji s námi sdílet. Je vidět, že značka ZETOR není atraktivní pouze pro zákazníky, ale zůstává srdcovou záležitostí i pro mnohem širší okruh lidí bez ohledu na zaměření či věk. Děkujeme všem, kteří nás podporují na cestě k budoucnosti,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace v ZETOR TRACTORS a.s.

Letošní oslavy 70. výročí značky ZETOR zahájila ZETOR TRACTOR SHOW určená českým a slovenským zákazníkům a obchodním partnerům. Tradiční roadshow, během níž ZETOR představuje své aktuální produktové portfolio, bude od června pokračovat ve své cestě do dalších zemích – Německo, Maďarsko, Litva, Polsko, Francie, Velká Británie a další.

Vrcholem série akcí připomínajících 70. výročí značky ZETOR byl Den se ZETOREM. Tisíce dospělých i dětských návštěvníků se v sobotu 21. května sešly v areálu společnosti ZETOR TRACTORS v Brně-Líšni, aby se zábavnou formou seznámily s historií i budoucností legendárních traktorů, zasoutěžily si v nejrůznějších disciplínách a vyzkoušely si na vlastní kůži, jaké to je, řídit traktor.

ZETOR také během sobotní akce obdržel netradiční dárek – speciální sud piva – od Pivovaru Radegast. „Stejně jako pivo Radegast je ZETOR součástí života lidí na Moravě, patří k tvrdé práci a je tady pro ty, kteří se nebojí překonávat překážky. Má mnoho společného i s ochráncem Moravy bohem Radegastem, je symbolem síly a nezdolnosti,“ vysvětlil ředitel pivovaru Radegast Ivo Kaňák.

Sobotní program pro veřejnost pokračoval až do půlnoci – navázala na něj totiž Brněnská muzejní noc, které se již potřetí zúčastnila ZETOR GALLERY. Nadšenci do historie traktorů si tak mohli během celého večera prohlédnout rozsáhlou expozici historických i soudobých modelů traktorů, a to včetně designového konceptu traktoru budoucnosti navrženého slavným designérským studiem Pininfarina.

Další akce připomínající 70. výročí značky ZETOR budou pokračovat až do podzimu a kromě České republiky se budou konat také ve všech dalších zemích, kde značka ZETOR působí (Německo, Polsko, Velká Británie, Francie, BENELUX a další).

U příležitosti oslav 70. výročí své existence přichystal ZETOR TRACTORS a.s. také speciální logo, webovou prezentaci k historii značky a online soutěž o hodnotné ceny. Více informací o soutěži a historii značky naleznete na www.zetor70.cz.

Tisková zpráva ZETOR TRACTORS a.s.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!