Traktor je ZETOR, již 70 let!

16 března 2016, 18:40

Dne 15. března 2016 uplynulo přesně 70 let od chvíle, kdy byly první tři traktory značky ZETOR dodány zákazníkům. Následovalo spuštění sériové výroby a v srpnu 1946 byla registrovaná ochranná známka ZETOR. Od té chvíle se začala psát úspěšná historie traktorů ZETOR. Společnost ZETOR TRACTORS a.s. si v letošním roce připomene bohatou historii značky. Připraveno je speciální logo, webová prezentace, soutěže a řada zajímavých aktivit pro zaměstnance, obchodní partnery a zákazníky.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. si letos připomíná bohatou historii značky. V roce 1946 se ve Zbrojovce Brno zrodil první traktor a s ním i světově proslulá značka ZETOR. Prvním modelem traktoru byl Z 25, který si ihned získal popularitu u zákazníků. Jeho výroba v minulosti dosahovala statisíců kusů.

Oslavu sedmdesátých narozenin značky vnímáme jako významný historický milník. Naši zákazníci, obchodní partneři a zaměstnanci jsou zde po celou dobu s námi a věnují nám svůj zájem, důvěru a sílu značku rozvíjet a posouvat dále. Hlásíme se k historickému odkazu, je pro nás zavazující a inspirující, ovšem směřujeme stále dopředu – do budoucna. Proto i oslavy budou probíhat nejenom jako připomínka historie, ale i jako představení budoucnosti značky ZETOR. Připojte se k oslavám a užijte si je, jste srdečně zváni,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Slavit se bude na většině trhů, kde značka ZETOR působí. Oslavy proběhnou v rámci letošního ročníku ZETOR TRACTOR SHOW, která odstartuje v květnu v České republice a postupně se posune do Polska, Maďarska, Litvy, Slovenska a dalších států. Každá zastávka show nabídne unikátní příležitost k oslavě výročí se zákazníky a obchodními partnery.

V rámci oslav výročí značky ZETOR proběhne akce „Měsíc se ZETOREM“, která připadne na měsíc květen. Po celý květen budou probíhat slavnosti určené pro zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečnou oslavu, která bude zahrnovat soutěže, testovací jízdy traktorů ZETOR, prezentaci novinek a originální doprovodný program.

Ve spojitosti s oslavami 70. výročí značky ZETOR se připravuje výstava v prostorách ZETOR GALLERY. Expozice pomocí zážitků umělecky ztvární nejen historii společnosti, ale také její sílu, stabilitu a spolehlivost.

U příležitosti výročí bylo vytvořeno speciální logo, které hrdě odkazuje na bohatou historii značky. Logo se objeví na traktorech ZETOR vyrobených v letošním roce, na webu společnosti, tiskovinách a reklamních předmětech. Setkávat se s ním budete po celý letošní rok.

Spuštěny byly webové stránky dokumentující 70 let vývoje značky ZETOR. Na těchto stránkách bude od dubna probíhat soutěž o nejzajímavější příběh ve spojitosti se značkou ZETOR.
Nejlepší příspěvky čeká zajímavá odměna. Pro účast v soutěži stačí poslat fotografii se svým ZETOREM a sdílet Váš příběh.

O konkrétních akcích, termínech konání a jejich průběhu Vás budeme postupně informovat na webu a na sociálních sítích. Těšíme se, že se k oslavám připojíte a že si připravený program užijete. Traktor je ZETOR. Od roku 1946.

Tisková zpráva ZETOR TRACTORS a.s.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!