32 RENAULT TRUCKS T

1 července 2015, 9:35

Bruno Blin, prezident Renault Trucks, předal ve čtvrtek 18. června klíče od 32 Renault Trucks T Jacky Perrenotovi, zakladateli a současnému prezidentovi skupiny Zamenhof. Tento dopravce, který je vedoucím hráčem na trhu v mnoha oblastech a vlastní ve svém vozovém parku modely Renault Trucks T, tak znovu vkládá svoji důvěru do značky Renault Trucks a předpokládá další pořízení jejich vozidel do konce letošního roku.

Spolupráce mezi Renault Trucks a Jacky Perrenot pokračuje! Po pořízeních 33 Renault Trucks T v loňském roce, tento dopravce a vedoucí hráč na trhu v mnoha oblastech opět vkládá důvěru do značky Renault Trucks. Jacky Perrenot, prezident skupiny Zamenhof převzal ve čtvrtek 18. června z rukou Bruno Blina, prezidenta Renault Trucks, klíče od dalších 32 Renault Trucks T. Tento model získal prestižní ocenění International Truck of the Year 2015 a vlastní certifikát «Garance vyrobeno ve Francii». Slavnostní předávka se uskutečnila v sídle značky Renault Trucks v Lyonu, v showroomu Renault Trucks Square.

„Skupina Zamenhof zaznamenala v posledních letech výrazný růst. Aktuálně zaměstnává více než 4.000 osob, její obrat činí 600 miliónů eur, vlastní 70 poboček ve Francii a dalších zemích a provozuje více než 3.500 vozidel,“ vysvětluje Jacky Perrenot. „Jsme velmi potěšeni, že pokračujeme ve spolupráci s Renault Trucks, která začala pře mnoha lety. Pro naši společnost je velmi důležité, že jsou tyto modely vyrobeny ve Francii, zvláště pak v Bourg-en-Bresse. Těchto 32 vozidel bude provozováno naší dceřinou společností La Flèche Bressane, která taktéž sídlí v Bourg-en-Bresse. Navíc, razíme politiku pravidelné obměny našeho vozového parku (průměrné stáří vozidla méně než tři roky) a věnujeme pozornost dopadu naší činnosti na životní prostředí, což podpořilo naše rozhodnutí k nákupu modelů Renault Trucks Euro 6 zvolených International Truck of the Year 2015.“

Bruno Blin dodal: „Jsme velmi rádi, že můžeme dále prohlubovat dlouhodobé vztahy se skupinou Jacky Perrenot a jejími zástupci. Rozhodnutí Jacky Perrenot zvýšit počet modelů Renault Trucks T ve svém vozovém parku je tak novým potvrzením kvalit tohoto vozidla a důvěry ke značce Renault Trucks.“

Dodaná vozidla Renault Trucks T ve verzi tahač 4×2 s výkonem 460k jsou vybavena balíčkem inteligentních technologií Fuel Eco, které přispívají ke snížené spotřebě: bez režimu power, systém eco cruise control s režimem Optiroll, vypínatelný kompresor vzduchu, čerpadlo řízení s proměnným průtokem, automatické zastavení motoru.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!