Dopravní společnost FRAMA CZ s.r.o. slavnostně převzala vozidlo Volvo FH16

24 června 2015, 9:11

Společnost FRAMA CZ s. r. o. slaví v letošním roce čtvrtstoletí své existence, z toho již dvě desítky let trvá vzájemná spolupráce se značkou Volvo. Tuto úspěšnou spolupráci „oslavili” převzetím vozidla Volvo FH16 dne 9. 6. 2015 v hlavním sídle společnosti Volvo Truck v Göteborgu.

U příležitosti takto významného milníku vzájemné spolupráce byl pozván majitel společnosti Frama CZ pan Roman Frank, jeho syna David a řidič pan Pavel Galčana, který byl zároveň prvním zaměstnancem firmy, přímo do kolébky Volvo Trucks, do švédského Göteborgu. Zde si prohlédli výrobní linku, navštívili Demo centrum, kde si na okruhu v Lastvagnaru mohli otestovali všechny typy vozidel, prošli si Volvo Muzeum, ale hlavně převzali jubilejní Volvo FH16 v centrále Volvo Trucks od pana Rogera Alma, SVP Europe North Sales.

Firmu založil v roce 1990 pan Roman Frank, jako jediný majitel. Začínal, jako většina dopravců, s jedním vozidlem značky Liaz. Již v prvním roce existence začala firma zaměstnávat své první zaměstnance a rozšířila svůj vozový park o další dvě vozidla. Firma se postupně rozrůstala a v roce 2004 se transformovala na právnický subjekt FRAMA CZ s. r. o. V průběhu času se postupně zvyšoval nejen počet zaměstnanců, ale i počet vozidel, který kulminoval na současných 35 vozidlech Volvo.

Pan Roman Frank, majitel společnosti doplňuje: „V minulosti jsme nejčastěji používali vozidla značky Volvo, ale vyzkoušeli jsme i jiné značky. Avšak postupem času jsme se zaměřili pouze na vozidla značky Volvo. K tomuto rozhodnutí jsme přistoupili po důkladném posouzení všech aspektů – odborné poradenství při nákupu nového vozidla, profesionální přístup obchodního zástupce Marka Kocha, pravidelné školení řidičů v oblasti ekonomického provozu pod taktovkou Vladimíra Myslíka, velmi dobrá fungující servisní síť, maximální vstřícnost, ochota a přístup pracovníků servisu v Havířově při plánovaných i nečekaných opravách našich vozidel a především kvalita servisních služeb. Díky nové generaci motorů Volvo a jejich spolehlivosti a online systému Dynafleet se nám daří trvale snižovat náklady na pohonné hmoty a učit řidiče zacházet s vozidly co nejšetrněji a nejhospodárněji, což se nám samozřejmě pozitivně vrací."

Generální ředitel společnost Volvo Group Czech Republic Robert Grozdanovski řekl: „Účastnit se takové události v Göteborgu je pro mě velkým zážitkem. Jménem společnosti Volvo Group Czech Republic blahopřejeme panu Romanu Frankovi a firmě FRAMA CZ k výročí 25ti leté úspěšné existence společnosti. Řidiči panu Pavlovi Galčanovi přejeme tisíce šťastných a bezpečně ujetých kilometrů s jeho novým Volvem FH16 750 v jubilejním provedení!"

„Troufám si tvrdit, že FRAMA CZ je jedním z nejmodernějších dopravců v regionu střední Evropy zaměřených na nadměrnou a speciální přepravu zboží. Díky vysokým nárokům a požadavkům našich zákazníků, jakým FRAMA CZ bezesporu je, nás neustále pohání vyvíjet optimální a efektivní řešení pro jejich podnikání. S novým Volvem FH16 750 přinášíme další přidanou hodnotu a sílu do jejich vozového parku." 

„Zároveň musím přiznat, že není mnoho zaměstnavatelů, kteří pořídí svým řidičům světově nejsilnější truck jako výroční dárek. Pan Pavel Galčan je opravdu jeden z mála, který takovou zvláštní péči dostal jako uznání za 25 let trvající práce u společnosti FRAMA CZ. Věříme, že společnost FRAMA CZ bude i nadále spokojeným Volvo zákazníkem, a že nám zůstane věrna minimálně dalších 25 let."

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!