Renault Trucks: 10 tahačů T pro O.K. TRANS

22 června 2015, 9:54

Společnost O. K. Trans Praha spol. s r.o. převzala 10 Renault Trucks T 480 lowdeck, které se staly prvními modely této francouzské značky v jejím vozovém parku. Významný český dopravce tak rozšiřuje řady zákazníků spoléhajících na dálkovou řadu T, oceněnou titulem International Truck of the Year 2015.

Klíče od 10 Renault Trucks T 480 High Sleeper Cab v konfiguraci tahač 4×2  lowdeck si v uplynulých dnech převzali zástupci společnosti O. K. Trans Praha spol. s r.o. Předané modely dálkové řady T jsou vybaveny motorem DTI 13 s výkonem 480 k, robotizovanou převodovkou Optidriver, která se vyznačuje zcela novým přechodem mezi jednotlivými převodovými stupni verzi, motorovou brzdou Optibrake + a balíčkem inteligentních technologií Fuel eco. Vozidla řady T, která se pyšní titulem International Truck of the Year 2015 rozšiřují stávající flotilu O. K. Trans, která čítá více jak 300 vozidel a budou využívána na mezinárodních trasách při přepravě různého typu zboží v rámci celé Evropy. Poprodejní služby předaných modelů zajistí podle potřeby Volvo Group Truck Centrum v Loděnici.

„Ve chvíli, kdy jsme se rozhodovali o nákupu nových vozidel, jsme měli k dispozici nejen klíčové technické parametry modelové řady T, ale především osobní zkušenost z jejího důkladného testování v rámci naší společností v reálném provozu. To vše nám dalo nejlepší hodnotu „value for money“ a bylo klíčovým faktorem proč vsadit na značku Renault Trucks. Pro naši společnost představuje zmíněnou hodnotu „value for money“ především příznivá spotřeba, pořizovací náklady, náklady na údržbu a spolehlivost vozidla. Nesmím však opomenout ani design vozidla, který přispívá k efektivitě provozu a pro řidiče velmi důležitou část v podobě komfortní kabiny a ergonomického místa pro řízení.“ řekl Zdeněk Zderadička, ředitel a jednatel společnosti O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!