Společnost Volvo Trucks natáčí reality show: zpěvačka Mapei zkouší život na cestě

10 června 2015, 8:45

Společnost Volvo Trucks pokračuje ve svém unikátním marketingovém projektu – tentokrát prostřednictvím reality show se zpěvačkou Mapei. Během devítidenní cesty po Evropě natočí s režisérkou Lizou Minou Morbergovou nový hudební klip. Nákladní vozidlo Volvo mají napěchovaný rekvizitami a řídí jej jeden z nejlepších řidičů na světě. Na výsledek se můžete podívat v televizním seriálu Na cestách.

„V seriálu Na cestách chceme ukázat potenciál naší nabídky služeb," říká vedoucí oddělení vztahů s veřejností společnosti Volvo Trucks Per Nilsson. „Služby jsou stejně důležité jako samotné vozidlo. A jedině s nimi lze zaručit, že na cestě nevyvstanou žádné technické potíže. Zároveň také chceme natočit zábavný televizní pořad, který osloví širší publikum. Pokud je mi známo, tak jsme první společností, která reality show použije pro marketingové účely," uzavírá.

Zpěvačku Mapei na cestě doprovází režisérka Liza Minou Morbergová, řidič Jens Karlsson, který účinkoval ve spotu „The Epic Split", miniaturní knírač Sushi a speciálně upravené nákladní vozidlo Volvo FH. Za devět dní projedou ze Švédska do Itálie a nechají za sebou více než 4.000 kilometrů.

Singl „Million Ways to Live" z videoklipu bude součástí zpěvaččina alba, které vyjde na podzim tohoto roku.

„Miluju cestování a poznávání nových lidí a kultur. A o tom je taky „Million Ways to Live" – o cestování a svobodě, kterou při něm zažíváme. Je to skvělá píseň pro road trip," hodnotí Mapei.

Kromě toho, že se stanete svědky testování služeb společnosti Volvo Trucks, se můžete spolu s Mapei blíže seznámit se světem nákladních vozidel. Mimo jiné ji také uvidíme zazpívat s travesti umělci na trajektu pro nákladní vozidla plujícím do Polska, uspořádat spontánní koncert na pařížském předměstí nebo se v Berlíně zúčastnit kaskadérského kousku, při němž se bude nákladní vozidlo prohánět na jedné straně náprav.

Seriál má celkem osm dílů. První tři budou na kanálu společnosti Volvo Trucks na stránkách YouTube k vidění již 11. června.

Fakta: „Na cestách"
Upoutávka na seriál Na cestách bude zveřejněna na kanálu společnosti Volvo Trucks na stránkách YouTube 9. června. Osmidílný seriál bude od 11. června postupně uveřejňován po dobu tří týdnů.

Fakta: Volvo Trucks Services ( Služby Volvo Trucks)
Správné služby jsou pro dosažení nejvyšší možné provozuschopnosti klíčové. Podle studie provedené společností Volvo Trucks se lze díky preventivní údržbě vyhnout 8 z 10 neplánovaných odstávek. Služby společnosti Volvo Trucks zaručují produktivitu, nižší spotřebu paliva a bezpečnější jízdu. Mezi tyto služby patří školení řidičů, poskytování informací ohledně úspory paliva a nepřetržitá asistenční služba Volvo Action Service.

Fakta: Jens Karlsson
Jens Karlsson pracuje jako řidič kamionu už 28 let. Dříve působil jako řidič-kaskadér v reklamách společnosti Volvo Trucks „The Epic Split" a „The Ballerina Stunt". Jeho běžnou pracovní náplní je řízení nákladních vozidel s cisternami mezi Švédskem a severní Evropou.

Fakta: Mapei
Mapei mezinárodně debutovala v roce 2007 písní „Video Vixens". V roce 2014 vyšlo její první studiové album „Hey Hey", které vyšlo v USA a Švédsku. V něm najdetesingly jako „Don't Wait" a „Change". Mapei se narodila v roce 1983 na Rhode Islandu v USA. Když jí bylo deset, přestěhovala se do Švédska a od té doby žije střídavě mezi Stockholmem a Spojenými státy.

Fakta: Liza Minou Morbergová
Liza Minou Morbergová je švédská režisérka, která vystudovala filmovou produkci na filmové škole USC School of Cinematic Art v Los Angeles. V roce 2014 debutovala celovečerním filmem pro mladé publikum „Ensam Tillsammans" (Sami spolu). Dříve režírovala krátké filmy, reklamy a hudební klipy.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!