Renault Trucks: PROGRAM 5+

10 června 2015, 8:34

Renault Trucks sází na osvědčené servisní kampaně a tak i v letošním roce nabízí svým zákazníkům zvýhodněný program servisních služeb 5+ určený pro všechna vozidla Renault Trucks starší 4 let.

Renault Trucks navazuje na úspěšný program zvýhodněných servisních služeb 5+ a pro své zákazníky v České republice připravil v letošním roce jeho novou verzi. Ta přináší výhody v podobě zvýhodněné hodinové sazby na všechny provedené práce, atraktivní slevy až 30% na širokou paletu originálních náhradních dílů, jejichž kvalita přímo ovlivňuje spolehlivost, bezpečnost a ekonomiku provozu. Výhodné nabídky tak zákazník může využít při pořízení například všech druhů filtrů, brzdových desek a obložení, brzdových kotoučů a bubnů, spojek a jejich sad, řemenů, tlumičů, zrcátek, stěračů a mnoha dalších.

Program servisních služeb 5+ je určen pro všechna vozidla Renault Trucks starší 4 let. Pro jejich registraci do tohoto programu je k dispozici adresa program5plus@renault-trucks.com, na kterou postačí zaslat jméno společnosti a VIN vozidla.

Nabídka je platná ve všech Renault Truck Centrech společnosti Volvo Group Czech Republic.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!