Iveco je oficiálním dodavatelem závodního motocyklového týmu Sky VR46

17 března 2015, 8:27

Iveco bude letos opět zastoupeno na závodních dresech týmu Sky VR46 na mistrovství světa Moto3. Moto3 je juniorská kategorie Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP, kde závodí vycházející hvězdy motocyklových závodů. Značka Iveco potvrdila svou roli oficiálního dodavatele týmu, který vznikl na základě spolupráce největší evropské mediální společnosti Sky se společností VR46, kterou vlastní mezinárodní motocyklový šampión Valentino Rossi.

Na nadcházejícím mistrovství světa Moto3, jež začíná Velkou cenou Kataru v Doha v neděli 29. března 2015, bude tým závodit na motocyklech KTM.

Stejně jako loni, i letos Iveco poskytne dva černé vozy Stralis Hi-Way Euro 6 500hp. Vozy Stralis, které se řadí mezi těžké vozy Iveco, vynikají spolehlivostí, efektivností a kvalitou. Dva dodané vozy budou označeny barvami týmu, přičemž jeden bude využíván k přepravě materiálu a jako dílna, zatímco druhý bude poskytovat pohostinské zázemí.

Vozy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi přispívajícími k pohodlí řidiče, včetně vysoce komfortního sedadla a špičkových palubních telematických systémů, jako je Iveconnect, systém společnosti Iveco, který v jediném zařízení propojuje fleet management, navigaci a asistenční služby pro řidiče. Vozy jsou kromě toho vybaveny adaptivním tempomatem Adaptive Cruise Control (ACC), který umožňuje řidiči zvolit stálou rychlost jízdy a upozorní jej, pokud by se příliš přiblížil vozu jedoucímu před ním.

Iveco se s týmem Sky VR46 zúčastní všech evropských zastávek mistrovství. Touto spoluprací značka potvrzuje provázanost se světem sportu, a to i s těmi nejextrémnějšími druhy, v nichž se dokonale snoubí energie a nadšení s disciplínou a týmovým duchem.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!