Akční nabídky firmy Trost – červen-červenec 2013

12 června 2013, 22:55

Firma Trost pro Vás připravila následující akce: „Vychlazené léto s produkty Waeco“ a „LuK a FAG – Se Schaefflerem do Mostu a tričko k tomu“.

Vychlazené léto s produkty Waeco
Pro nadcházející léto pro vás Trost připravil akční výběr příslušenství pro nákladní i osobní vozy.

Platnost 1. 6. – 31. 7. 2013

Více informací získáte v tomto letáku.

Pro další informace o akci nebo objednání kontaktujte svého prodejního poradce nebo zákaznickou linku pro osobní vozy 840 555 444 nebo 840 444 777 pro nákladní vozy. Objednávejte také na www.repdoc.cz.

LuK a FAG – Se Schaefflerem do Mostu a tričko k tomu
Ve spolupráci se společností Schaeffler pro vás firma Trost připravila prodejní akci, zaměřenou na produkty LuK a FAG pro nákladní vozidla. Ke každé spojkové sadě LuK, kterou zakoupíte v červnu a červenci, dostanete kvalitní tričko od polečnosti Schaeffler.

Navíc zákazníci s největším realizovaným obratem v produktech LuK a FAG pro nákladní vozy v daném období se mohou těšit na další věcné ceny, přičemž tři nejlepší získají vstupenky na závod evropského poháru tahačů Czech Truck Prix, který se koná první zářijový víkend na mosteckém autodromu.

V rámci této akce můžete také zakoupit nejběžnější spojkové sady za velmi příznivé ceny.

Platnost 1. 6. – 31. 7. 2013

Více informací získáte v tomto letáku.

Pro další informace o akci nebo objednání kontaktujte svého prodejního poradce nebo zákaznickou linku pro nákladní vozy 840 444 777. Objednávejte také na www.repdoc.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!