MICHELIN, oficiální dodavatel inovací, které jsou zárukou mobility klíčových zemědělských hráčů

15 prosince 2013, 23:16

V roce 2014 Michelin rozšiřuje svou produktovou řadu tak, aby plně pokryla všechny fáze cyklu pěstování zemědělských plodin a přizpůsobila se novým způsobům používání zařízení a strojů. V rámci tohoto rozšíření představí dvě nové pneumatiky.

   

    – MICHELIN SprayBib VF420/95R50 s technologií Michelin Ultraflex v nové velikosti určený pro postřikovače.
    – MICHELIN BibLoad Hard Surface, nová řad pro kompaktní a teleskopické nakladače.

Na Agritechnice, předním světovém veletrhu zemědělské techniky, představuje Michelin největší pneumatiku pro traktory na světě: MICHELIN AxioBib IF900/65R46. Je široká 900 mm, má průměr 2,32 metrů, nosnost na jednu pneumatiku 10.600 kg a je provozuschopná při rychlosti 60ti km/hod.

Tato impresivní statistika ilustruje:
    – Sílu inovační kapacity Michelinu.
    – Schopnost Skupiny odhadnout technologické výzvy a pomoci výrobcům definovat budoucí podobu zemědělských strojů díky významným zdrojům určeným na vývoj a výzkum.
    – Adaptaci technologie Michelin Ultraflex na stále větší pneumatiky tak, aby bylo možné nabídnout zemědělcům lepší záběr a menší udusávání půdy, díky čemuž mají lepší úrodu.

Michelin úzce spolupracuje s výrobci zemědělských strojů na výrobě nových generací svých pneumatik.

Na veletrhu Agritechnica bude pneumatika MICHELIN AxioBib IF900/65R46 osazena na traktorech New Holland T9 a Deutz-Fahr’s Series 11. Výrobce Krone také oznámil, že tuto pneumatiku použije na své nové generaci kombajnů s výkonem více než 1.100 koní.

V neposlední řadě pak Michelin představuje na veletrhu dvě koncepční pneumatiky, které jsou odpovědí na požadavky spojené s mobilitou v zemědělství dnes i zítra. Tyto pneumatiky mají inovované dezény a představují způsob, jak dosáhnout vývoje „chytrých pneumatik“ jako je například MICHELIN Concept QR Code.

Tisková zpráva Michelin Česká republika

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!