Nová nákladní pneumatika Bridgestone R168PLUS pro návěsy

12 listopadu 2013, 22:48

Bridgestone posunuje u nové pneumatiky R168PLUS hranice možností v oblasti jízdních vlastností a životnosti. Výsledkem je mimořádná odolnost vůči opotřebení, nižší valivý odpor a delší životnost.

„Nová pneumatika R168PLUS poskytuje vše, co v současnosti dopravci v regionální dopravě nejvíce potřebují. To je velmi odolná kostra pneumatiky a skvělý potenciál pro dlouhou životnost jako základ pro snížení celkových nákladů po celou dobu životnosti pneumatiky, v kombinaci s nižším valivým odporem, který snižuje náklady na palivo,“ říká Harald Van Ooteghem, vedoucí marketingového plánování obchodní jednotky Commercial Business Unit společnosti Bridgestone Europe.

Skvělý výkon
Inženýři Bridgestone zohlednili při vývoji pneumatiky, která je extrémně odolná díky vysocevýkonné směsi a robustní konstrukci kostry, požadavek na neustálé snižování nákladů vztažených na kilometr ujeté vzdálenosti. Nejnovější technologie vyztužené směsi zlepšuje u nové pneumatiky R168PLUS provozní vlastnosti a zvyšuje odolnost vůči opotřebení. Širší vrchní nárazníkový pás poskytuje lepší ochranu proti proražení pneumatiky, zatímco speciální konstrukce dezénu zajišťuje vytlačování kamínků a je velmi odolná vůči poškození.

Koncept „Total Tyre Life“
Pneumatika R168PLUS má odolnou konstrukci kostry, která je ideální pro koncept „opakovaných životů“ Bridgestone Total Tyre Life s vyspělými protektory Bandag R168. Tento prémiový protektor Bandag nejenže vypadá jako nová pneumatika, ale nabízí také výjimečnou úroveň kvality, spolehlivosti a životnosti, která je srovnatelná s původními pneumatikami Bridgestone.

Pneumatika R168PLUS s rozměrem 385/65 R 22,5 se dodává pro trhy náhradní spotřeby a originální výbavy od října 2013.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!