Ministr zemědělství ČR navštívil závod Mitas v Otrokovicích

22 června 2016, 14:02

Ministr zemědělství České republiky pan Marian Jurečka navštívil 13. června závod na výrobu radiálních zemědělských pneumatik Mitas v Otrokovicích. Ministr Jurečka, sám také zemědělec, používá na rodinné farmě zemědělské stroje vybavené pneumatikami Mitas, a proto se vydal do závodu v Otrokovicích, aby blíže poznal jejich výrobou.

Ministr Jurečka, sám také zemědělec, používá na rodinné farmě zemědělské stroje vybavené pneumatikami Mitas, a proto se vydal do závodu v Otrokovicích, aby blíže poznal jejich výrobu.

Josef Křemeček, ředitel výrobního závodu Mitas v Otrokovicích, uvedl: “Jsme velice rádi, že si ministr Jurečka našel čas, aby navštívil náš závod a seznámil se s procesem výroby zemědělských pneumatik. Věříme, že prohlídka moderního závodu v Otrokovicích dále prohloubí jeho důvěru v pláště Mitas, které na své farmě používá.”

Ředitel otrokovického závodu Josef Křemeček zahájil návštěvu krátkou prezentací o akvizici holdingu ČGS švédskou skupinou Trelleborg. Ministr Jurečka se velmi zajímal o společné aktivity Trelleborg a Mitas, ocenil širokou obchodní síť a popřál nové společnosti mnoho úspěchů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!