Ocenění Czech Stability Award 2016

26 října 2016, 18:12

Společnost Schwarzmüller získala stejně tak jako v letech 2014 a 2015 i v roce 2016 prestižní hodnocení AAA – excelentní. Jde o nejvyšší možné ocenění, udělované společnostmi Bisnode a Czech Top 100 při hodnocením podnikatelských subjektů v rámci Czech Stability Award.

 05Zařadila se tak do skupiny méně než 2% nejspolehlivějších a nejstabilnějších firem v České republice.

Hodnocení poskytuje nezávislý pohled na finanční i nefinanční parametry činnosti podniků pomocí Bisnode skóringu, vycházejícího z mezinárodně uznávaného skóringového modelu. Do analýzy vstupuje množství ukazatelů z oblasti individuální charakteristiky firmy (finanční údaje, informace o platebních zkušenostech, demografická data, vazby mezi subjekty i negativní informace).

Oceněná společnost může díky tomu deklarovat vysokou pravděpodobnost plnění závazků z obchodních styků, vysokou návratnost investic, nízké úvěrové riziko, minimální riziko úpadku, praktikování politiky otevřené komunikace a poskytování dostatku informací o výsledcích svého hospodaření a vlastnické struktuře.

Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, počínající nejlepším možným hodnocením AAA a končící hodnocením D.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!