Iveco Czech Republic a PROFI AUTO CZ podepsali dohodu o zřízení první Truck Station v České republice

19 září 2016, 18:34

V průběhu Czech Truck Prix 2016 v areálu závodního okruhu Autodromu v Mostě podepsala společnost Iveco Czech Republic a.s. a společnost PROFI AUTO CZ a.s. dohodu o založení první Truck Station na území České republiky.

Na stánku značky IVECO na závodech tahačů v Mostě byla podepsána smlouva o zřízení první Truck Station v ČR. Smlouvu podepsali  Brand Prezident IVECO Pierre Lahutte, ředitel společnosti Profi Auto Jiří Tovara a Business Director Trucks pro Českou a Slovenkou republiku Aleš Konrád.

„V příštích letech chceme v České republice ročně registrovat tisíc nových těžkých nákladních vozidel. Není to však jen o prodeji, ale i hodně o servisu. Právě před chvílí jsme na našem stánku podepsali dohodu o zřízení naší první Truck Station v ČR. Rozvíjíme tento koncept specializovaných servisů, kterými podporujeme dopravce v jejich podnikání, v celé Evropě  a Česká republika má tu výhodu, že je dopravním a logistickým centrem pro celou střední Evropu. K rozvoji silné sítě je třeba to nejlepší servisní zázemí. Když prodáváme skvělá vozidla, musíme mít i vynikající servis,“ uvedl k projektu Truck Station po podpisu smlouvy Brand Prezident IVECO Pierre Lahutte.

Každá Truck Station bude nabízet prvotřídní služby a pomáhat tak svým zákazníkům Iveco udržovat svá vozidla v nejlepší kondici rychle a profesionálně.

Kritéria pro Truck Station zahrnují mimo jiné např.  otevírací dobu pondělí až sobota – 70 hodin týdně, Iveco certifikované odborníky specializované na motory, elektronické, elektrické, hydraulické a pneumatické systémy, Non-Stop asistenční servis, nové systémy řízení logistiky skladu náhradních dílů reflektující okamžitou potřebu zákazníka a další nové doplňkové služby pro naše zákazníky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!