Praktické a čisté skladování olejů v autodílnách

10 srpna 2016, 18:39

Právě malé nezávislé servisy se často potýkají s problémem, že musí mít k dispozici mnoho druhů speciálních olejů, ale na jejich skladování mají málo místa. Řešením je skříň na oleje, kterou nyní společnost LIQUI MOLY nabízí po celém světě. V čistotě a bezpečně v ní lze skladovat a využívat až dvanáct různých druhů olejů. Společnost LIQUI MOLY představuje skříň na oleje na veletrhu Automechanika v německém Frankfurtu.

Do kovové skříně se vejde buď dvanáct 5litrových kanystrů, nebo osm 20litrových kanystrů a dva sudy o objemu 60 litrů. Tak je skladování mnoha druhů olejů prostorově úsporné, oleje jsou umístěny přehledně a jsou snadno přístupné. Kanystry nestojí, ale leží, aby se z nich kdykoliv mohlo rychle a bez odkapávání stočit potřebné množství oleje. A pokud by přece jen k nějakému úniku došlo, olej přistane v pozinkované záchytné vaně. Ve dvířkách jsou integrované přihrádky na skladování štítků, ukazatelů stavu oleje a další podklady. Skříň na oleje je uzamykatelná, takže olej z ní nezmizí. Jedná se o čistý a bezpečný výrobek šetrný k životnímu prostředí.

V Německu je skříň na oleje hitem už několik let. Rok co rok si ji pořizují stovky servisů. Skříně sice nepatří k hlavnímu artiklu specialisty na oleje a aditiva, společnosti LIQUI MOLY, ale firma tradičně klade velký důraz na to, aby neprodávala pouze svůj hlavní sortiment, ale všechno, co zákazníkům usnadní používání jejích produktů a tím i cestu k zisku. Podobné balíčky řešení, jako je skříň na oleje, zjednodušují každodenní práci v servisech.

Dosud byla skříň na oleje k dostání jen v Německu a několika málo dalších zemích. Nyní se tento úspěšný koncept šíří z Německa do celého světa. Na největším veletrhu originálních náhradních dílů z oblasti automobilového průmyslu, Automechanika ve Frankfurtu, bude koncept skříně na oleje představen celému světu.

Veletrh Automechanika Frankfurt se koná od 13. do 17. září. Společnost LIQUI MOLY najdete v hale 9.1 na stánku C06.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!