Nová palubní jednotka od Eurowagu pro celou Evropu

25 září 2018, 14:55

Firma Eurowag představila seznam rozšířených funkcí dlouho očekávané palubní jednotky, která bude postupně akceptována pro platbu mýta v celé Evropě.

Nová palubní jednotka od Eurowagu pro celou Evropu

Nová palubní jednotka od předního poskytovatele platebních řešení v oblasti mýta v Evropě a registrovaného poskytovatele EETS Eurowag umožní zákazníkům platit za mýto v Maďarsku a v Rakousku, za dánsko-švédské mosty a brzy také ve Slovinsku a v Belgii. Následně pak v Německu, Francii, Španělsku, Portugalsku, Itálii, v České republice, v Polsku, a ve zbytku Evropy.

Nová palubní jednotka se automaticky přepíná při přechodu hranic mezi jednotlivými zeměmi, díky čemu mají řidiči jistotu, že platba mýta proběhne stále s Eurowagem. Kromě toho, EETS jednotka poskytuje informace o GPS poloze vozidla a je jedinou OBU, která disponuje barevnou obrazovkou s jednoduchým uživatelským menu pro řidiče. Hlavním přínosem zařízení je jeho univerzálnost, jednotka se dá snadno přenášet mezi vozidly a nabíjet z 24/12V.

“Zjednodušená registrace, lehká instalace a uživatelsky přívětivé rozhraní poskytnou zákazníkům Eurowagu zcela nové zkušenosti, které přinesou dopravním společnostem úsporu nákladů. Doby, kdy byla čelní skla vozidiel plná mýtných jednotek končí, díky nové palubní jednotce pro celou Evropu. Výhody, které přináší dopravcům a řidičům jsou nesporné!” vysvětluje Bruno Launois, Výkonný ředitel pro mýto v Eurowagu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!