Návštěvníci veletrhu FOR LOGISTIC se mohou těšit na řadu novinek

3 dubna 2014, 11:32

Již tradičně ve dvouleté periodicitě se mohou návštěvníci veletrhu FOR LOGISTIC těšit na prezentaci firem z oblasti dopravy, infrastruktury, logistiky, skladování a manipulace. Souběžnou akcí je veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY, kde budou prezentovány nové technologie, stroje, automatizační zařízení včetně nástrojů a nářadí či materiálů a komponentů. To vše, jako i v předchozích letech, pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.


Na co se můžete již nyní těšit
Zástupci firmy AEROVODOCHODY na veletrhu chtějí primárně oslovit návštěvníky prezentací svých současných a plánovaných projektů a nabídkou nových pracovních míst.


BEEWATEC s.r.o. představí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí, jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé linky. Evropská paletová asociace (EPAL) jegarantem pro výrobu standardních europalet dle normy UIC 435-2 s nezávislou přísnou kontrolou kvality. 14 zemských výborů EPAL v 19 státech, 1600 výrobců a opravců, 560 milionů palet, nesoucích logo EPAL, v oběhu po celém světě.


Na stánku společnosti KARDEX REMSTAR se mohou návštěvníci těšit na ukázku moderního skladovacího systému výtahového typu ShuttleXp® a typu páternoster MegamaRS®., s jejichž pomocí lze dosáhnout až o 80% efektivnějšího využití skladového prostoru. Kardex také představí novou generaci softwaru pro správu skladu Power Pick Global, který obsahuje celou řadu nových funkcí pro efektivnější a rychlejší vychystávání a jednodušší sdružování objednávek. Firma KASYS s.r.o. představí automatizované systémy Hänel Rotomat® a Hänel Lean-Lift®, které dnes představují technologii nejvyšší úrovně. Aplikacemi jsou např. výdejny nářadí a měřidel, mezioperační sklady, sklady náhradních dílů a další.


Společnost SMART MAPS CZ s.r.o. představí 2GIS, což je bezplatný adresář organizací s mapou města – plnohodnotný online i offline. Najdete zde více než 250 českých, ruských, ukrajinských, kazašských, italských a kyperských městech včetně telefonních čísel a adresy firem, www adresy, otevírací doby, mapu vašeho města a jeho okolí, trasy městské dopravy a mnoho dalších informací.


Maurice Ward Group představí svou širokou škálu služeb v rámci mezinárodní přepravy, logistiky, skladování a celní deklarace. Od automobilového průmyslu, letectví, maloobchodu či elektroniky, po přepravu uměleckých předmětů a nákladných projektů. UNIVERSAL TRANSPORT PRAHA s.r.o. funguje jako dirigent v multimediálních projektech na klíč v těžké dopravě, zahrnující řadu různých druhů dopravy, po souši, po vodě i ve vzduchu, pro zákazníky z oblastí jako je stavebnictví, větrná energie, kolejová vozidla stroje a zařízení průmyslu a podobných odvětví po celém světě.


Německý koncern Wanzl je významným výrobcem zařízení pro logistiku a průmysl. Nabízený sortiment je velmi obsáhlý a zahrnuje: paletové nástavce a kontejnery, paletové držáky, rollkontejnery, vychystávací vozíky, paletové podvozky, transportní vozíky a speciální výrobky, konstruované dle požadavků zákazníka.


 

Bohatý doprovodný program
Pečlivě je již také připravován doprovodný program veletrhů ve spolupráci s odbornými garanty a partnery. Například seminář na téma „Podpora inovačních firem v průmyslu“ organizovaný společně Technologickým centrem AV ČR a Inženýrskou akademií ČR, kde se účastníci dozvědí, jaké možnosti jim nabízí síť Enterprise Europe Network, která podporuje firmy a vědecko-výzkumné instituce již v 53 zemích světa, čímž pomáhá rozvíjet jejich podnikání a inovační potenciál. Mezi dalšími tématy se objeví: „Efektivní výroba a LEAN v českých podmínkách“, „Žárové zinkování – váš pomocník v boji s korozí“ nebo „Podzemní doprava materiálu“, „Celní procesy a jejich efektivní využití v mezinárodním obchodě“, Kvalitní logistické řešení dnes, znamená Váš úspěch v budoucnu“ a řada dalších.

 

Bližší informace najdou zájemci na stránkách veletrhů: www.forindustry.cz, www.forlogistic.cz
Zdroj: www.prodopravce.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!