CNH Industrial slavnostně otevírá nový výrobní komplex zemědělských strojů v Číně

12 září 2014, 22:46

Skupina CNH Industrial dnes oslavila otevření nového výrobního komplexu v Harbinu v provincii Heilongjiang. Jedná se o největší výrobní závod zemědělských strojů v severovýchodní Číně, který bude vyrábět kompletní řadu produktů značek Case IH a New Holland Agriculture pro zemědělské potřeby země a pro plný produkční cyklus kukuřice, pšenice, sóji a sena.

Skupina CNH Industrial slavnostně otevřela svůj nový výrobní komplex v místě svého dřívějšího montážního závodu v čínské provincii Heilongjiang. Komplex, který je největším zařízením na výrobu zemědělské techniky v severovýchodní Číně, se rozkládá na celkové ploše 400.000 m3, z toho na 116.000 m3 zastavěné plochy. Tento vertikálně integrovaný výrobní komplex se může pochlubit nejnovější montážní technologií a dvěma nejmodernějšími lakovacími provozy. Při montáži a testování dokončených produktů jsou používáni mobilní roboti Automated Guided Vehicles (AGVs), kteří zaručují nejvyšší možnou kvalitu. V komplexu se nachází zákaznické centrum s prostornou předváděcí místností pro potřeby dealerů. Navíc tu bylo v září 2013 otevřeno výzkumné a vývojové centrum se speciální venkovní testovací tratí, kde sídlí inženýrský tým, pověřený konstrukcí komponentů a jejich adaptací pro domácí trh. Tato zařízení jsou navíc doplněna o nedaleký sklad náhradních dílů a výcvikové centrum.

Tento nový výrobní závod bude vyrábět široké spektrum produktových řad: secí stroje, traktory, kombajny a stroje pro sklizeň kukuřice včetně žacích válů, balíkovače a stroje na zpracování sena. Produkce bude zahrnovat kompletní řadu zařízení k mechanizaci celého produkčního cyklu kukuřice, pšenice, sóji a sena. Mezi výrobky bude patřit i legendární řada kombajnů Case IH Axial-Flow přizpůsobená místním podmínkám, stroje pro sklizeň kukuřice Case IH vyvinuté speciálně pro čínský trh, oceňované řady traktorů New Holland T6000 a T7000 a balíkovače BC5000.

Richard Tobin, výkonný ředitel CNH Industrial, k tomu uvedl: “CNH Industrial má s Čínou silné a dlouhodobé vztahy. Prostřednictvím našich značek zemědělské techniky jsme v této zemi zastoupeni přes 100 let, napomáháme mechanizaci jejího zemědělství a dobýváme přední pozice na trhu díky traktorům o vysokém výkonu, silným kombajnům, strojům na sklizeň bavlny, cukrové třtiny, žacím strojům a balíkovačům. Náš nový výrobní komplex zde v Harbinu představuje investici přes 100 milionů USD a jeho slavnostní otevření je významným milníkem, který potvrzuje náš zájem o rozvoj čínského zemědělství.“

CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI/MI: CNHI) je celosvětový lídr v oblasti kapitálových produktů s dlouholetými zkušenostmi z průmyslu, vyrábějící široký sortiment produktů po celém světě. Každá z jednotlivých značek, které jsou součástí této skupiny, má významné postavení ve svém průmyslovém odvětví na mezinárodní úrovni: Case IH, New Holland Agriculture a Steyr jako výrobce traktorů a zemědělských strojů; Case a New Holland Construction jako výrobce stavebních strojů; Iveco jako výrobce užitkových vozů; Iveco Bus a Heuliez Bus jako výrobce autobusů; Iveco Astra jako výrobce důlních a stavebních vozidel; Magirus jako výrobce požárních vozidel; Iveco Defence Vehicles jako výrobce vozidel armádní a civilní obrany; a FPT Industrial jako výrobce motorů a převodovek.

Více informací najdete na webových stránkách společnosti:  www.cnhindustrial.com

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!