ME závodu tahačů: S vlastní značkou EUROPART v první desítce

12 září 2014, 23:06

Během závodního víkendu 30. a 31. srpna na Autodromu Most pozval přední evropský prodejce náhradních dílů pro užitková vozidla a dílenských potřeb EUROPART zhruba 100 zákazníků z České republiky, Polska a Německa na závod tahačů v Mostě. Tam tento specialista na náhradní díly pro užitkové vozy předvedl svým zákazníkům použití brzdových kotoučů a brzdového obložení vlastních značek EUROPART v závodním tahači.

Jurij Ševčenko, který je zodpovědný za region východní Evropy, při své návštěvě závodního týmu EUROPART Racing/Team 14 řekl: „Poptávka po naší vlastní značce EUROPART roste razantně právě ve východoevropském prodejním regionu. To, že naše díly vydrží i při nasazení v závodě, ukazuje o to výrazněji, že nenabízíme pouze ceny odpovídající trhu, ale dodržujeme i velmi vysoké standardy kvality.“

Závodník José Rodrigues ze závodního týmu EUROPART Racing/Team 14 ohromil zákazníky, když se v neděli dostal do první desítky a v posledním závodě startoval z pole position. V posledním závodě se celá tři kola držel na prvním místě, pak však v důsledku kolize s Gerdem Körberem a defektu na pneumatice způsobeného touto kolizí klesl na deváté místo.

Polský ředitel Karol Prozner a obchodní ředitel pro region Prahy Alexander Aišmann se po závodech v Mostě shodli na tom, že tato akce nabídla jak společnosti EUROPART, tak i zákazníkům, vynikající příležitost pohovořit si v uvolněnější atmosféře mimo sféru každodenního obchodování.

Zdroj: www.europart.net

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!