Novinky firmy Trost pro truck segment

19 srpna 2012, 0:00

Novinky firmy Trost pro truck segment pro srpen 2012. Nová zákaznická linka, spojkové obložení LUK HD 30 Plus a tlumiče ALKO.

Nová zákaznická linka 840 444 777

Dovoláte se přímo do týmu pro nákladní vozidla, kde vám truckoví specialisté pomohou s identifikací konkrétního dílu, zjistí dostupnost a vyřídí objednávku. Cena za hovor je podle tarifu vašeho o perátora účtována jako běžný hovor na pevnou linku v ČR.


Technické info: Spojkové obložení LUK HD 30 Plus
Společnost LuK vyvinula novou generaci spojkového obložení, zaměřené na zvýšení odolnosti spojkových komponentů. Díky použití tohoto obložení se životnost spojky prodlužuje až o 30%. Tohoto zlepšení bylo dosaženo díky speciálně vyvinutým vláknům ve vícevrstvé konstrukci a použitím zcela nového procesu výroby třecího materiálu. Tento materiál navíc neobsahuje azbest, olovo, kadmium, měď ani další nebezpečné látky a je tak šetrný k životnímu prostředí. Toto obložení, nazvané příznačně HD 30 Plus, je používáno ve všech spojkových lamelách průměru 360 až 430 mm, čímž pokrývá cca 80% evropského vozového parku těžkých užitkových vozidel.

Novinka v sortimentu – tlumiče ALKO pro nákladní vozy
Trost nově nabízí tlumiče pérování pro nákladní vozy od společnosti AL-KO. Tento výrobce vyrábí tlumiče již od roku 1940 a roční produkce nyní překračuje 1,6 milionu kusů. Tlumiče AL-KO jsou pojem především v originální výbavě návěsů, kde patří k předním dodavatelům do prvovýroby.

Více na cz.trost.com.


 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!