Osram: První mlhová světla s 3D světlovody a homogenním světlem

12 listopadu 2013, 23:47

Prostřednictvím mlhových světel LEDriving FOG, které spojují funkci mlhovek, denního svícení a přisvěcování při odbočování přináší společnost OSRAM první plně funkční náhradu čelního světlometu s technologií LED a 3D designem světlovodů.

Mlhová světla OSRAM LEDriving FOG nabízí trojí funkci – mlhová světla, světla pro denní svícení a přisvěcování při odbočování – pro automobily i kamiony (12 V, 24 V) v OEM kvalitě. Díky klasickému tvaru a průměru 90 milimetrů mohou plně nahradit mnoho běžných mlhových halogenových světel bez nutnosti úprav na vozidle. LEDriving FOG zvyšuje technickou úroveň vozidla a přináší řidičům primát v podobě prvního světla na světě s 3D lighguide designem světlovodů s homogenním světlem. Toto světelné řešení s automatickou inteligentní řídící jednotkou vytváří kužel světla se širokým vyzařovacím úhlem, které poskytuje zvětšení zorného pole. Řidiči tak i za špatného počasí lépe vidí a současně je i jejich vozidlo lépe vidět v silničním provozu. LEDriving FOG jsou zcela vodotěsná, prachotěsná, kompatibilní se systémy start-stop i automobily s hybridním pohonem.

Čočky odolné nárazům kamínků a absolutní bezúdržbovost pouze podtrhují dlouhou životnost 5000 hodin. Kromě designu a funkčnosti mají LEDrivig FOG ještě ekonomickou výhodu: spotřebovávají až o 85% procent méně energie než běžná mlhová světla. Homologace E1 a certifikace ECE, SAE, CCC.

Tisková zpráva OSRAM Česká republika

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!