Dílenské vybavení společnosti HELLA

31 července 2013, 21:48

Společnost HELLA je známým výrobcem a prodejcem světel a dalších komponentů pro automobilový průmysl. Ucelený sortiment ale zahrnuje i kvalitní dílenské vybavení, které vám usnadní každodenní práci a zvýší úroveň nabízených služeb každého servisu.

Společnost HELLA společně s joint venture HELLA NUSSBAUM SOLUTIONS představují novou řadu přístrojů pro servis klimatizace osobních i užitkových vozidel pod názvem HUSKY. Aktuálně řada HUSKY zahrnuje 9 typů přístrojů pro servis klimatizace jak pro chladivo R134a, tak i pro nové chladivo R1234yf. Všechny přístroje na „starý typ“ chladiva R134a je možné přestavět na chladivo nové.

HUSKY 300 je nejprodávanějším typem
S novým servisním zařízením získáte profesionální řešení pro kontrolu a servis klimatizací. HUSKY 300 je vhodný pro práci s chladivem R134a, ale nabízí možnost přestavby také pro nové chladivo R1234yf. Plnička má integrovaný systém vyhledávání prosakování a netěsností pomocí dusíku nebo formačního plynu. Přístroj je také vhodný pro kontrolu a servis elektrických a hybridních vozidel. Přístroj má jednoduché ovládání a celý proces servisu klimatizace od odsátí starého chladiva, až po jeho nové naplnění včetně potřebného množství oleje, je řízen zabudovaným softwarem. Software servisního zařízení obsahuje širokou databázi vozidel, která umožňuje přesný servis pro daný model automobilu. Databázi je možné aktualizovat připojením servisní stanice k internetu. 

Obj. číslo 8PS 179 500-021.

Více informací o kompletním sortimentu naleznete na www.hella.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!