Nová řada autožárovek NEOLUX

17 června 2013, 14:25

Společnost OSRAM rozšiřuje nabídku autožárovek o novou řadu NEOLUX. Ta nabídne zákazníkům orientovaným na cenu kompletní sortiment kvalitních žárovek do hlavních světlometů i ostatních autožárovek, a to v provedení na 12V i na 24V (osobní i nákladní automobily).

Všechny světelné zdroje OSRAM jsou vyráběny v souladu s přísnými německými požadavky na kvalitu, splňují normu ECE R-37 a zajišťují vysoký výkon. Díky důsledné kontrole všech parametrů autožárovek a výrobních procesů se mohou chlubit špičkovou kvalitou označenou „German technology“. Halogenové autožárovky NEOLUX využívají sklo s UV filtrem a jsou tak vhodné pro všechny druhy světlometů.

Na trhu jsou k dostání v blistrovém balení i v krabičkách, v prodeji jsou i sady náhradních autožárovek v praktickém plastovém miniboxu. Ten obsahuje autožárovku H4 nebo H7 a další nejdůležitější autožárovky P21W, R5W, W5W a P21/5W. Máte-li s sebou v autě praktický minibox, splňujete tak zákonnou povinnost vozit s sebou náhradní autožárovky.

Protože vždy je ideální měnit autožárovky v páru, OSRAM nabízí také atraktivní duoboxy s vynikajícím poměrem cena/výkon. NEOLUX Hammer Extra Light je v provedení H1, H4 nebo H7 a dodává na vozovku až o 50% více světla, než ostatní srovnatelné autožárovky této kategorie. Duobox NEOLUX Hammer Blue Light je pak určený vyznavačům namodralého světla, podobného světlu xenonových výbojek.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!