Nová řada autožárovek NEOLUX

, 17 června 2013, 14:25

Společnost OSRAM rozšiřuje nabídku autožárovek o novou řadu NEOLUX. Ta nabídne zákazníkům orientovaným na cenu kompletní sortiment kvalitních žárovek do hlavních světlometů i ostatních autožárovek, a to v provedení na 12V i na 24V (osobní i nákladní automobily).

Všechny světelné zdroje OSRAM jsou vyráběny v souladu s přísnými německými požadavky na kvalitu, splňují normu ECE R-37 a zajišťují vysoký výkon. Díky důsledné kontrole všech parametrů autožárovek a výrobních procesů se mohou chlubit špičkovou kvalitou označenou „German technology“. Halogenové autožárovky NEOLUX využívají sklo s UV filtrem a jsou tak vhodné pro všechny druhy světlometů.

Na trhu jsou k dostání v blistrovém balení i v krabičkách, v prodeji jsou i sady náhradních autožárovek v praktickém plastovém miniboxu. Ten obsahuje autožárovku H4 nebo H7 a další nejdůležitější autožárovky P21W, R5W, W5W a P21/5W. Máte-li s sebou v autě praktický minibox, splňujete tak zákonnou povinnost vozit s sebou náhradní autožárovky.

Protože vždy je ideální měnit autožárovky v páru, OSRAM nabízí také atraktivní duoboxy s vynikajícím poměrem cena/výkon. NEOLUX Hammer Extra Light je v provedení H1, H4 nebo H7 a dodává na vozovku až o 50% více světla, než ostatní srovnatelné autožárovky této kategorie. Duobox NEOLUX Hammer Blue Light je pak určený vyznavačům namodralého světla, podobného světlu xenonových výbojek.

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!