Nissens je logistický partner roku společnosti TEMOT

6 června 2016, 16:34

Na TEMOT International’s Annual Meeting and Executive Supplier’s Event 2016 ve Varšavě, vyznamenal TEMOT International jedinečné výkony nejlepších dodavatelů v roce 2015. Cenu „Logistika 2015“ obdržel Nissens jako ocenění za jeden z nejvíce ambiciózních a komplexních logistických řešení na aftermarketu.

Cenu „Logistika 2015“ jako TEMOT logistický partner roku převzal hrdě, avšak s respektem Klavs T. Pedersen, Senior Vice President ve společnosti Nissens a Nissens Sales Director, Anja Thomsen. Společnost obdržela cenu pouhý jeden měsíc poté, co dánský specialista na klimatizaci a chlazení motorů obdržel cenu dodavatel roku od společnosti AD, což způsobilo, že Nissens Senior Vice President, Klavs T. Pedersen, jen těžko skrýval své nadšení. 

„Chtěli bychom velmi poděkovat TEMOT International a všem jeho členům. Obdržení této ceny je obrovský úspěch. S 57 akcionáři v 54 zemích v celém světě, je TEMOT velmi důležitým partnerem pro Nissens. Díky společnosti TEMOT jsme každý rok zdvojnásobili náš obrat, a náš záměr poskytovat nejlepší logistická řešení pro IAM je jedním z hlavních důvodů. Cena je velké ocenění naší oddané práce a naší angažovanosti, kterou naše společnost prosazuje”, vysvětluje Klavs T. Pedersen a zároveň zdůrazňuje jak důležitá je globální přítomnost společnosti Nissens.

„Máme 18 dceřiných společností po celém světě, které spolu s naší centrální sklady průběžně zajišťují, že všechny dodávky běží, tak, jak mají. Nabízí jedinečnou úroveň služeb, se kterými se konkurence nemůže srovnávat. Naše dceřiné společnosti skutečně zajišťují, že zboží dorazí až k našim zákazníkům.

Distribuční centra jsou základem
Pro podporu svého logistického řetězce, založil Nissens 22 distribuční center, které zaručují dodávky během 24 hodin v Evropě se stálou dostupností výrobků ve výši 96% – něco, co je velmi důležité pro distributory, velkoobchodníky a mechaniky.

„Naše zkušenost nám říká, že pro zákazníky, a také pro mechaniky, je stále důležitější, aby dodávky přišly včas. Cena za čekání na zboží je jednoduše příliš vysoká. Jelikož se zcela soustředíme na IAM, nejsou naše dodávky a dostupnost výrobku ovlivněny poptávkou z OE. Když tedy zaručíme dodávku během 24 hodin, mohou si být naši zákazníci jisti, že budou mít výrobek další den. Na některých trzích jsme dokonce schopni dodat výrobek ve stejný den, kdy byl objednán. Tento druh logistického řešení je tržním rozdílem. To znamená, že distributoři a velkoobchodníci mohou zvýšit svůj prodej a budou vždy mít výrobek ihned k dispozici, aniž by měli větší náklady kvůli více obsazenému skladu, což je hlavní důvod, proč jsme byli ocenění touto prestižní cenou. Cena oceňuje naši práci a potvrzujeme naše motto  „Delivering the Difference“, vysvětluje Anja Thomsen.

Skvělá logistika do detailu
Nissens věří v to, že logistika znamená víc, než dodat zboží z bodu A do bodu B. Kromě jejich obsáhlé logistické sítě, se Nissens soustředil na menší, ale důležité, detaily pro svá řešení. Pokud to shrneme, tak společnost Nissens je přesvědčena, že tyto detaily přispívají k lepší zkušenosti s celkovými logistickými službami Nissens. Toto z důvodu zaměření na oblasti jako přeprava, skladování a kapitálové závazky. 

„Když říkáme, že Nissens je „Delivering the Difference“, opravdu to tak myslíme. Příkladem je naše práce na stále optimalizaci nákladů pro naše zákazníky. Díky inteligentnímu balení a skládání palet jsme schopni optimálně využít prostor nákladních vozů a skladovat o 33% více jednotek na jedné paletě, a tím snížit cenu za přepravu. Další výhoda s Nissens je náš moderní „Nástroj pro optimalizaci skladu zákazníka“, který pomáhá našich zákazníků obdržel lepší pokrytí trhu, aniž by zvýšili fyzickou kapacitu svého skladu. Rovněž balení jednotek bylo analyzováno a optimalizováno pro zajištění bezpečné přepravy. Otevírání kartónů je provedeno tak, že je snadné je otevřít a zkontrolovat zboží v jakékoli fázi logistického řetězce, zatímco pásky  drží produktu na místě a chrání ji proti poškození. Řešení je šité na míru pro individuálního zákazníka. Říkáme ve společnosti Nissens, že „jsme globální, ale chováme se lokálně“”, uzavírá Anja Thomsen.

Hodnocení, které provedli akcionáři TEMOT International se zakládá se na výkonu všech TEMOT dodavatelů během dvanácti měsíců v roce 2015. Všechny ceny byly rozděleny jménem TEMOT akcionářů pomocí Uri Winkler (Chairman of the Board), Fotios Katsardis (President & CEO), Thomas Kobudzinski (Vice President Business Development & Commercial Vehicles) and Julia Stiewe (Business Development Manager) ze společnosti TEMOT International Autoparts GmbH.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!