Exclusivní Setra v USA

29 ledna 2015, 19:02

Setra představila na výstavě autobusů UMA Motorcoach Expo v New Orleans v Louisianě exkluzivně vybavený coach Setra S 417 TC. Americká verze evropského autobusu TopClass byla vystavena na stánku prodejního a servisního partnera pro Severní Ameriku – společnosti Motor Coach Industries International (MCI).

Tříosý autobus z výrobního závodu v Neu-Ulm nabízí místo pro 40 cestujících na sedadlech Setra Voyage Ambassador. Šest dalších cestujících může využít prémiový salón v zadní části autobusu, vybavený centrálním vchodem a skleněnou střechou pro maximálně komfortní cestu. Moderní coach s palubní kuchyňkou, LED osvětlením interiéru a kamerou pro zpětný chod (vybavenou čistícím zařízením) splňuje přísné požadavky na aktivní bezpečnost podle platné legislativy USA. Neméně moderní je i osvědčený hnací agregát, který nese označení Mercedes-Benz OM 471 LA. Motor poskytuje vozidlu výkon 336 kW a zároveň plní americký emisní standard EPA 10 udávající přísné limity obsahu oxidů dusíku a pevných částic ve výfukových plynech.
 
Kanadská společnost Motor Coach Industries International (MCI) je jedním z předních distributorů autobusů v USA a Kanadě. Jakožto partner Daimler Buses, převzala společnost sídlící v Schaumbergu (stát Illinois) v roce 2012 výhradní práva na prodej a servis autobusů Setra ve Spojených státech a Kanadě.
Tisková zpráva + foto EvoBus Česká republika

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!