Zetor láme rekordy (+video)

25 listopadu 2014, 20:23

Nejdelší jedoucí traktorový konvoj a největší shromáždění traktorů jedné výrobní značky, tyto dva rekordy překonal distributor traktorů Zetor z Litvy, společnost Specagra. Originálním způsobem tak oslavil své 15. výročí působení na trhu.

Akci nazvanou Zetor Tractor Parade organizoval v Litvě distributor traktorů Zetor Specagra u příležitosti oslav 15. výročí existence společnosti. Na jedno místo se organizátorům podařilo svolat 115 traktorů značky Zetor. V rámci spanilé jízdy, jejíž délka trasy měřila více než 5 km, projely traktory městem Panevezys a vytvořily působivou červenou kolonu traktorů dlouhou více než 600 m. Účastníci akce tak překonali hned dva místní rekordy – nejdelší jedoucí kolonu traktorů a nejvíce traktorů jedné tovární značky na stejném místě. V současné chvíli organizátoři akce čekají ještě také na potvrzení výsledků o překonání světového rekordu od výboru Guinessovy knihy rekordů.

„Jedním z důležitých faktorů je i vytváření povědomí o značce Zetor,“ uvedla Margaréta Víghová, ředitelka Korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a.s.„Díky aktivitám našich partnerů, kam se řadí i společnost Specagra, získává Zetor bližší vztah k našim zákazníkům. Usilujeme o to, aby koupí našeho produktu získal zákazník značku, která stojí na tradici, přichází s inovacemi a posiluje své pozice na mezinárodním trhu,“ říká Margaréta Víghová.

Akce se zúčastnili zemědělci z Litvy, kteří při své práci používají traktory značky Zetor. Na místě byly k vidění modely prodané v několika posledních letech, avšak objevil se zde i model Zetor 25 vyrobený v roce 1950 či modely vyrobené v rámci limitovaných sérií. Zetor Tractor Parade byla důstojnou oslavou určenou pro širokou veřejnost.

Dlouhodobě patří značce Zetor přední pozice na trzích ve střední Evropě. Oblast Pobaltí je dalším regionem, kde Zetor dominuje. Díky spolupráci s distributory jako je Specagra se řadu let daří navyšovat prodeje naší značky v Litvě, Lotyšsku a Estonsku, kde Zetor patří mezi tři nejprodávanější značky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!