Miroslav Šimůnek pokřtil limitovanou edici kalendářů Zetor 2015 (+video)

29 října 2014, 14:04

Kmotrem nové limitované edice kalendářů Zetor pro rok 2015 se stal známý herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který slavnostní křest také moderoval. Limitovaná edice bude v prodeji od pondělí 13. října 2014 v celkovém počtu 800 kusů. Zájemci si budou moci kalendář zakoupit v Zetor Gallery či v dealerské síti ZETOR TRACTORS.

Silvia Prochádzková, Miss Universe Slovenské republiky 2014, modelky Erika Prochádzková a Julie Zugarová,a známá modelka aktů Lucia Javorčeková, se staly dívkami kalendáře Zetor 2015. Miroslav Šimůnek společně s Adamem Žertem, marketingovým a obchodním ředitelem ZETOR TRACTORS a.s. oficiálně kalendář pokřtili v Zetor Gallery v Brně za účasti všech dívek a dalších hostů.

Traktory jsem měl rád asi jako každý malý kluk a krásné dívky přišly na řadu později. Zetor, to je pro mne klasika, a jsem rád, že jsem tu dnes mohl být. Nevím, na co se mám dívat dřív,“ řekl Miroslav Šimůnek. „Fotografie se povedly a kalendář sám o sobě je hezký dárek, který potěší každého muže,“ komentuje Šimůnek.

„Kalendář vydáváme pro potěchu našich věrných zákazníků a fanoušků značky Zetor. O tom, že máme v Čechách i na Slovensku krásné dívky, se ví, ale jejich spojení se silnými stroji krásu ještě umocní. Mně osobně se nejvíce líbí fotka měsíce října,“ říká Adam Žert, marketingový a obchodní ředitel ZETOR TRACTORS a.s. „Fotografie z kalendářů Zetor se staly vůbec neoblíbenějšími příspěvky na našem Facebook profilu, kde již registrujeme více než 50 tisíc fanoušků. Věřím, že i tato edice kalendáře naše fanoušky potěší,“ dodává Žert.

„Fotografie mají evokovat příjemné pocity z krásy dokonalého ženského těla v kontrastu s chladnou krásou stroje. Vysoká dávka profesionality společně s nadšením se do těchto fotografií přenesly, a dokonale tak reprezentují značku Zetor,“ komentuje fotograf Jozef  Ďurica, který je autorem limitované edice kalendáře Zetor pro rok 2015.

„Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost podílet se na vzniku kalendáře Zetor 2015. Není nic hezčího, než ukázat ve fotografiích emoce. Spojení krásy, ženskosti, vášně a elegance jen podtrhuje sílu těžkých strojů Zetor,“ říká Silvia Prochádzková, Miss Universe Slovenské republiky 2014, a dodává: „S modelkami jsme si focení pořádně užily a kalendář Zetor 2015 se stal jedinečným a exkluzivním dílem. Má oblíbená fotografie je dubnová, a to kvůli kaskadérskému kousku, který se mi podařil. Snad jej ocení nejeden obdivovatel.“

Limitovaná edice kalendáře Zetor 2015 bude v prodeji od 13. října 2014 v celkovém počtu 800 kusů. Cena za výtisk bude činit 499 Kč a zákazníci si jej mohou zakoupit v Zetor Gallery či v dealerské síti ZETOR TRACTORS.

Zetor Gallery se nachází přímo v areálu společnosti ZETOR TRACTORS a.s. v Brně-Líšni. Tento výstavní prostor nabízí ojedinělý přehled vývoje značky Zetor v čase. Návštěvníci se mohou těšit nejen na historické exponáty, ale také na řadu nejmodernějších traktorů. Celá expozice je vhodně doplněna interaktivními audiovizuálními prvky. Od druhé poloviny letošního roku je Zetor Gallery pro veřejnost otevřená nejen ve všední dny, ale také v sobotu, a to od 9.30 do 17 hodin.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!