Renault Truck představí na salonu IAA 2014 svou nemodernější modelovou řadu

12 září 2014, 22:30

Renault Trucks představí na Salonu IAA 2014 v Hannoveru od 25. září do 2. října nejúplnější a nejmodernější modelovou řadu vozidel na trhu. Od nového Renault Master 2,8 tuny) až po Renault Trucks K (Největší povolená hmotnost jízdní soupravy 120 tun) se jedná o vozidla vyrobená ve znamení efektivnosti, rentability a robustnosti.

Tato vozidla budou vystavena v hale 17 na stánku A05.

Od 25. září do 2. října 2014 vystaví Renault Trucks kompletní modelovou řadu svých vozidel, která byla kompletně renovována v roce 2013 s cílem dát zákazníkům k dispozici dokonalý, robustní a efektivní nástroj pro plnění jejich každodenních úkolů.

Renault Trucks vyzdvihne na svém stánku do popředí řešení pro snížení spotřeby paliva a zvýšení rentability vozidel: vývoj vozidel, řešení pro řízení vozového parku Optifleet, školení úsporného řízení nebo také OptiTrack, systém umožňující, aby stavební vozidlo dočasně získalo přídavnou mobilitu s tím, že si zachová nízkou spotřebu silničního vozidla.

Renault Trucks na svém stánku také exkluzivně představí koncept laboratorního vozidla nabitého řešeními, která v budoucnu umožní snížit spotřebu paliva ještě více.

Vystavená vozidla:

    Renault Trucks T 520 High
    Renault Trucks T 430 Optifuel
    Renault Trucks T 430
    Renault Trucks K 460
    Renault Trucks C 460 Optitrack
    Renault Trucks D 12 Biodiesel
    Renault Trucks D Cab 2 m
    Renault Maxity
    Nový Renault Master

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!