Stále více servisů Fast&Pro

27 ledna 2010, 0:00

Majitelé dodávkových automobilů ve Velké Británii, Holandsku a Itálii nyní mají jistotu, že naleznou rychlý a profesionální servis, který splní jejich požadavky.

Projekt vznikl v roce 2005 jako zkušební a v následujícím roce jako komerční. Fast&Pro to jsou servisy provozované přes některé dealery Renault Trucks. Je zde možno zakoupit dodávková auta a následně je servisovat.
V roce 2009 bylo otevřeno 12 nových servisů v Itálii, Holandsku a Velké Británii, které se staly součástí nynější sítě a doplňují stávající servisy ve Španělsku, Belgii, Česku, Slovensku, Rumunsku a také ve Francii. Počet servisů překročil 80 a Renault Trucks Europe chce do roku 2012 jejich počet zvýšit na 250.

Poslední servis, který se připojil k síti je RH Commercial Vehicles v Nottinghamu ve Velké Británii. Má všechny podmínky, které musí splňovat servisy Fast&Pro. Specializovaný personál, pracuje déle než jiné servisy, pomůže při výběru nového vozu, nabízí náhradní vozidlo v případě delší opravy.

„Naše servisy nám umožňují opravy dodávkových vozidel s maximální produktivitou a redukují prostoje na minimum. To je velice důležité pro majitele vozidel, pro které je vozidlo jediným zdrojem transportu a také pracovním náčiním. Pokud je vozidlo v servisu, generuje ztráty. Ceny jsou konkurenceschopné bez ukrytých dalších výdajů“ – řekl Nigel Baxter, ředitel RH Commercial Vehicles.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!