Renault Trucks na IAA

29 srpna 2014, 21:00

Renault Trucks představí nejkompletnější a nejmodernější modelovou řadu vozidel na trhu na výstavě IAA v Hanovru od 25. září do 2. října. Počínaje novým Renault Master (2,8 t) až po Renault Trucks K (120 t celková hmotnost soupravy) budou tato efektivní, rentabilní a robustní vozidla vystavena v hale 17 na stánku A05.

Renault Trucks představí od 25. září do 2. října 2014 na výstavě IAA svoji kompletní modelovou řadu vozidel, která byla zcela inovována v roce 2013 s cílem nabídnout zákazníkům dokonalé, robustní a efektivní nástroje pro jejich každodenní činnost.

Renault Trucks bude dále prezentovat svá řešení pro snížení spotřeby pohonných hmot a zvýšení rentability vozidel: design vozidel, systém Optifleet pro správu vozového parku, školení hospodárné jízdy a také OptiTrack, systém umožňující stavebnímu vozidlu dočasně zvýšit jeho schopnost k překonání těžkého terénu a současně zachovat příznivou spotřebu jako u silničního vozidla.

Renault Trucks na svém stánku exkluzivně představí prototyp vozidla s množstvím řešení, která umožní, do budoucna, ještě více snížit spotřebu pohonných hmot.

Vystavená vozidla :
    – Renault Trucks T 520 High
    – Renault Trucks T 430 Optifuel
    – Renault Trucks T 430
    – Renault Trucks K 460
    – Renault Trucks C 460 Optitrack
    – Renault Trucks D 12 Biodiesel
    – Renault Trucks D Cab 2 m
    – Renault Maxity

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!