Zetor Tractor Show v České republice

28 května 2014, 8:52

Již čtvrtým rokem pořádá společnost ZETOR TRACTORS oblíbenou předváděcí akci pro odborníky i širokou veřejnost ZETOR TRACTOR SHOW. Letošní ročník je výjimečný zejména počtem zastávek a navštívených zemí. Ve 20 státech se mohou diváci těšit na 120 samostatných akcí.

Čtyřnásobné navýšení počtu zemí v porovnání s loňským rokem je důkazem vysoké obliby předváděcích akcí u zákazníků společnosti Zetor. Českou republiku navštíví ZETOR TRACTOR SHOW v jarních měsících celkem čtyřikrát. První se uskuteční 20. května v obci Horšov u Horšovského Týna. K vidění a vyzkoušení bude celé portfolio traktorů i vybrané příslušenství.

ZETOR TRACTOR SHOW odstartovala 3. března 2014 v Holandsku, odkud pokračovala do Francie, Belgie a Maďarska. Díky velkému zájmu návštěvníků organizátoři zdvojnásobili počet promotracků. V porovnání s předchozími ročníky tractor show zavítá do řady nových zemí, mezi které patří Irsko, Řecko či Švédsko.

Mapu s kompletním seznamem zastávek naleznete na http://www.zetor.com/tractorshow.

V první polovině roku 2014 se ZETOR TRACTOR SHOW uskutečnila na 4 místech v České republice, konkrétně:

20. 5. Horšov u Horšovského Týna
21. 5. Třeboň
27. 5. Přerov
29. 5. Střítež u Českého Těšína

Podruhé se na předváděcí akci mohou návštěvníci vypravit v říjnových dnech letošního roku.

Hlavním tématem ZETOR TRACTOR SHOW 2014 je efektivita, která je jedním z pilířů značky. Adam Žert, ředitel prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s. k tomu dodává „Efektivita prostupuje celou filozofií společnosti a patří také mezi klíčová kritéria při výběru našich obchodních partnerů. Zákazníci se o tom mohou sami přesvědčit na aktuální ZETOR TRACTOR SHOW, na které budou k vidění traktory Zetor s motory dosahujícími opravdu efektivního využití paliva“.

Konkrétně čekají na návštěvníky traktory Zetor z výkonově nejvyšší modelové řady Forterra, mezi něž patří i Forterra HSX s koncepcí 16V motoru, který ušetří zemědělcům až 2,9 litrů paliva za hodinu provozu. Nechybí ani traktory z řady Proxima a Zetor Major patřící v historii značky k těm nejúspěšnějším. K vidění bude také nové příslušenství dodávané pod značkou Zetor System.

Tradici putovních předváděcích akcí zahájila společnost ZETOR TRACTORS v roce 2011, a to při příležitosti oslav 65. výročí značky Zetor.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!