Nasazení v extrémních klimatických podmínkách: Vozidla MAN se budou podílet na budování komunikací v okolí těžařských nalezišť

23 dubna 2014, 12:20

První dodávka těžkých nákladních vozidel MAN turkmenské těžařské společnosti Oil and Gas Construction zahrnuje 61 off road vozů MAN TGS WW. Těžká stavební vozidla se sklápěcími nástavbami budou využita pro budování přístupových komunikací k nalezištím zemního plynu a ropy v západní části Turkmenistánu.

Vozidla MAN TGS WW jsou vybavena pro nasazení v extrémních klimatických podmínkách. V letním období může okolní teplota v Turkmenistánu dosahovat až 60 stupňů Celsia. Všech 61 stavebních speciálů je vybaveno motory o maximálním výkonu 360 k, jejich celková povolená hmotnost činí 33 t. Se dvěma zadními hnanými nápravami jsou plněpohonná vozidla 6×6 speciálně vhodná pro nasazení do těžkých podmínek i jako tažná vozidla.

Společnost MAN začne expedovat objednané speciály od května tohoto roku. Odpovědnost za údržbu vozidel převezme lokální prodejce. Rychlý servis a přísun potřebných dílů v takto izolovaném regionu jakým je západní Turkmenistán je jedním ze základních aspektů výběru vozidel MAN TGS WW.

Tisková zpráva MAN Truck & Bus Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!