Společnost TATRA TRUCKS představuje nové produkty na veletrzích TECHAGRO a SILVA REGINA

3 dubna 2014, 11:05

Ve dnech 30. 3. – 3. 4. 2014 probíhají na brněnském výstavišti veletrhy TECHAGRO a SILVA REGINA, na kterých jsou prezentovány nejnovější trendy v oblasti zemědělských a lesnických technologií.

Společnost TATRA TRUCKS a.s. využila právě probíhajících veletrhů TECHAGRO a SILVA REGINA k představení nových produktů z oblasti zemědělství a lesnictví. Vystavovaným vozidlům vévodí agrotahač zemědělských návěsů, ale návštěvníci mohou vidět i soupravy na vývoz dlouhého dřeva či závodní speciál TATRA 815 4×4.

Aktuální ročník Mezinárodních veletrhů zemědělské a lesnické techniky a myslivosti TECHAGRO / SILVA REGINA se nese v duchu představení nových tatrovek, které jsou vystavovány v různých zemědělských verzích i v provedení lesáckém. Návštěvníci veletrhu si mohou stroje prohlédnout jak u autorizovaných dealerů společnosti TATRA TRUCKS (P&L s.r.o., Serviscentrum Vysočina s.r.o., TRIOL CZ, a.s.), tak u jejich partnerů, kteří na podvozky TATRA dodávají nástavby (např. AgroStar, Umikov či Romill).

Zemědělským vozidlům značky TATRA vévodí tahač zemědělských návěsů v kombinaci s různými přípojnými vozidly – velkoobjemovými návěsy, cisternami i návěsy s výměnným systémem nástaveb. K vidění jsou i moderní agrotatry s výměnným systémem nástaveb v provedení podvozku 6×6.

„Zájem dealerů, kteří tento produkt dodávají, odráží poptávku zemědělských zákazníků a potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou a nabízíme řešení, které uživatelům zásadním způsobem zlepší efektivitu v přepravách plodin či biomasy,“ vysvětluje vedoucí oddělení marketingu TATRA TRUCKS Jiří Kašpárek.

Na souběžně probíhajícím lesnickém a mysliveckém veletrhu SILVA REGINA jsou prezentovány soupravy na vývoz dlouhého dřeva – tahač TATRA PHOENIX 6×6 s oplenovým návěsem. V roce 2013 jich na český trh dodal nejvíce autorizovaný dealer Serviscentrum Vysočina. Na Slovensku to pak bylo plnění v rámci vyhraného tendru pro Lesy SR, š.p., jejichž soupravu mohou návštěvníci na veletrhu také vidět (stánek společnosti Psch GmbH). Dodávky lesovozů na slovenský trh zajišťuje autorizovaný dealer, společnost STABO, s.r.o. ze Zvolena.

Na stánku autorizovaného dealera  P&L s.r.o. je rovněž vystavován závodní speciál TATRA 815 4×4, který se letos účastnil prestižního závodu DAKAR. Patří závodnímu týmu TATRA BUGGYRA RACING TEAM, který pro sezónu 2014/2015 oficiálně získal podporu výrobního závodu.

Návštěvníci veletrhu mohou produkty TATRA TRUCKS vidět na stáncích těchto společností:
    – P&L s.r.o, hala B, st. 001
    – Serviscentrum Vysočina, volná plocha K, st. 011, volná plocha C, 043
    – Triol CZ, volná plocha P, st. 015
    – AgroStar, volná plocha D2, stánek 005
    – Posch GmbH, volná plocha F, 001
    – Romill, volná plocha A1

Tisková zpráva TATRA TRUCKS

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!