Nová hra Volvo Trucks FH16 pro smartphony a tablety

7 listopadu 2011, 0:00

25 let po premiéře vlajkové lodi kamiónu Volvo, jeho výrobce představil hru na zručnost pro smartphony a tablety, kde je nutné odstranit překážky před blížícím se 750-ti koňovým Volvo FH16.


Zapotřebí je dobrý reflex i koordinaci. Po uplynutí doby potřebné k dosažení obratnosti v čištění komunikací pro FH16, budete bojovat pro přechod na vyšší úroveň. Hráč má k dispozici osm úrovní a zároveň se dozví fakta o nedávno uvedeném FH16 750.

"Hru je snadné zvládnout, ale mnohem těžší je dosáhnout v něm mistrovství. S dobrým výsledkem se můžete dostat na seznam rekordmanů a pochlubit se výsledky přátelům na sítích Facebook nebo Twitter. Ranking je rovněž uveden na vlastní síti Worldtrucker, které jsou udělovány týdenní ceny“ – říká Hermansson, stratég marketingu společnosti Volvo Trucks.

Hra je bezplatně k dispozici pod jménem FH16 na App Store a Android Market. Systémové požadavky: iPhone 4/4S nebo iPad 2, nebo mobilní telefon/tablet se systémem Android 2.3, který je vybaven displejem s rozlišením 480×800 nebo vyšší.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!