Renault: Staňte se šampiónem v hospodárné jízdě

21 března 2014, 15:07

Jste majitelem dopravní společnosti a máte zájem blíže poznat novou modelovou řadu Renault Trucks T na trase, kterou vaše vozidla běžně jezdí? Přihlaste svého řidiče do soutěže Optifuel Challenge 2014 a přesvědčte se sami o kvalitách, které nové modely Renault Trucks nabízí!

Renault Trucks vám zapůjčí tahač anebo rovnou celou soupravu, kterou můžete otestovat v reálném provozu a na mezinárodních nebo vnitrostátních trasách bez omezení!

Soutěž probíhá od 1. dubna do 22. srpna 2014 ve všech truck centrech Renault Trucks v České republice, kde máte možnost si po předchozí rezervaci zapůjčit demo vozidlo Renault Trucks T nebo celou soutěžní soupravu. Soutěž je určena i pro majitele vozidel nové modelové řady T, kteří mají na svém vozidle aktivovanou službu Optifleet.

Řidič se do soutěže registruje vyplněním přihlášky, která musí obsahovat písemný podpis majitele / jednatele společnosti. Vyplněnou přihlášku předá obchodnímu zástupci Renault Trucks nebo ji odešle na mailovou adresu: optifleet.cz@renault-trucks.com. Přihlášky jsou k dispozici ve všech truck centrech Renault Trucks. 8 nejlepších účastníků bude pozváno do finálového kola 6. září 2014, které se uskuteční v truck centru Renault Trucks Praha, kde mezi sebou změří síly a dovednosti v různých disciplínách.

Mapa Truck centerVítěz se stane nejen českým šampionem v hospodárné jízdě, ale bude mít možnost získat i titul evropského šampiona ve velkém finále v listopadu 2014 v Lyonu ve Francii. Před evropským finále navíc čeká na českého šampiona 11.-12. září 2014 soustředění v našem školícím centrum v polském Mlochowě!

Výsledky budou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách www.renault-trucks.cz, na stránkách Truck driver Club www.truckdriverclub.cz a na facebookových stránkách Renault Trucks ČR a Truckcdriver Clubu.

FINÁLE OPTIFUEL CHALLENGE 2014 V ČESKÉ REPUBLICE:

DOPRAVNÍ SPOLEČNOST
    – 100.000 Kč v servisních službách ve Volvo Group Truck Centrech v ČR, voucher na nákladní pneumatiky Michelin v hodnotě 24.000 Kč
    – 50.000 Kč v servisních službách ve Volvo Group Truck Centrech v ČR
    – 25.000 Kč  v servisních službách ve Volvo Group Truck Centrech v ČR

ŘIDIČ
    – Luxusní wellnes pobyt pro dvě osoby, voucher na kolekci reklmaních předmětů RT v hodnotě 10.000 Kč, voucher na sadu osobních pneumatik Michelin v hodnotě 13.000 Kč, účast na regionálním soustředění Optifuel Challenge 2014 v tréninkovém centru v polském Mlochowě 11. – 12.9. 2014, účast na evropském finále Optifuel Challenge 2014 v listopadu 2014 v Lyonu ve Francii.
    – Apple Ipad 2, voucher na kolekci reklamních předmětů RT v hodnotě 5 000 Kč, dárkový balíček Michelin
    – Apple Ipod, voucher na kolekci reklamních předmětů RT v hodnotě 3 000 Kč, dárkový balíček Michelin

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.


EVROPSKÉ FINÁLE OPTIFUEL CHALLENGE 2014 LYON, FRANCIE:

DOPRAVNÍ SPOLEČNOST
    – Pronájem tahače Renault Trucks T na jeden rok

ŘIDIČ
    – Voucher v hodnotě 8 000€ na nákup zboží u vybraných partnerů

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!