Bronzové ocenění World Class Manufacturing pro Iveco Czech Republic

22 října 2013, 22:00

Výrobní závod na výrobu autobusů Iveco Bus společnosti Iveco Czech Republic, a.s. ve Vysokém Mýtě získal bronzové ocenění v rámci auditu World Class Manufacturing. Zisk tohoto titulu znamená oficiální vstup do společnosti závodů se světovou úrovní výroby.

CNH Industrial přijal program WCM, mezinárodní metodiku organizace výrobního cyklu, s cílem spravovat globálně své výrobní závody v souladu s nejlepšími světovými standardy. Metoda WCM je zaměřena na optimalizaci veškerých výrobních a logistických procesů, zlepšování kvality výrobků, snižování výrobních nákladů a zvyšování produktivity s cílem zvýšit flexibilitu s cílem reagovat na potřeby trhu. Proces zlepšování dle auditu WCM se skládá ze tří dílčích úrovních – bronzové, stříbrné, zlaté – a poslední, nejvyšší úrovně World Class.

Závod na výrobu autobusů Iveco Bus ve Vysokém Mýtě, kde se vyrábí i nejúspěšnější meziměstský autobus rady Crossway, je prvním závodem v rámci Iveco Bus, který obdržel bronzovou úroveň certifikace od kontrolní komise WCM. Auditorům programu WCM předsedal pan Fabio Pastena a pan Marco Brandalesi.

Toto významné ocenění je výsledkem širokého a konstantního úsilí zaměstnanců Iveco při náročném uplatňování principů a metod World Class Manufacturing, které vedlo ke zlepšení v oblasti logistiky, kvality a k významnému snížení nákladů.

Úspěch odměňuje CNH Industrial za tvrdou práci v posledních několika letech, věnovanou zvyšování efektivity a flexibility výrobní struktury a dosažení konkurenční výhody nad nejlepšími ve svém oboru.

Pavel  Pachovský, generální ředitel a předseda představenstva Iveco Czech Republic, a.s. k tomu uvedl: „Náš tým dokázal svojí profesionalitou a nasazením, že oprávněně patří na špičku výrobních závodů v rámci společnosti Iveco i celé skupiny CNH Industrial . Věřím, že se stejným úsilím jako doposud budeme pokračovat v dosahování vyšších standardů s cílem získat stříbrný stupeň WCM.“

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!