S Renault Trucks za každého počasí

16 října 2013, 10:53

Renault Trucks představuje novou a exkluzivní servisní kampaň zaměřenou na stěrače pro všechny své starší modelové řady. Zákazníci mohou využít nové technologie stěračů, která byla vůbec poprvé použita u nákladních vozidel. Akce startuje v měsíci říjnu a potrvá až do konce roku 2013.

Renault Trucks představuje novou a exkluzivní servisní kampaň zaměřenou na stěrače pro celou svou modelovou řadu užitkových a nákladních vozidel. Francouzský výrobce vyvinul zcela jedinečnou technologii stěračů, která byla u nákladních vozidel použita vůbec poprvé. Stěrače Renault Trucks těží ze špičkové technologie, nejvyšší možné účinnosti a maximálního komfortu.

Inovativní a aerodynamické stěrače ideálně kopírují čelní sklo a zajišťují tak dokonalé stírání vody za deště a lepší viditelnost pro řidiče za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Zákazníci mohou dále těžit z jejich prodloužené životnosti až o 20%, akustického komfortu – velmi tiché stírání a snadné instalace pomocí v sadě dodávaných adaptérů pro jejich montáž.

Zákazníci mohou využít od října do konce roku 2013 jedinečné nabídky a zakoupit si tyto stěrače s akční 20% slevou ve všech autorizovaných servisních místech Renault Trucks v České republice.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!