Iveco na Caravan Salone v Dusseldorfe

11 září 2013, 21:49

Iveco na výstavě obytných automobilů „Caravan Salon“ v Düsseldorfu. Cestování v obytném voze, bezpečně a se specializovanými asistenčními službami, ve vozech, které představují vrchol z hlediska kritérií výkonu a komfortu.

Tento koncept nabídlo Iveco milovníkům aktivit v přírodě v rámci 40. ročníku přehlídky karavanů v Düsseldorfu, která se konala od 30. srpna do 8. září na düsseldorfském výstavišti. Caravan Salon představuje významnou příležitost ke zviditelnění společnosti v segmentu vozidel, který je na vzestupu. Očekávalo se více než 30 000 návštěvníků na tomto každoročním veletrhu, kde bývá k vidění až 500 mezinárodních vystavovatelů ze segmentu karavanů a obytných vozidel.

Iveco vystavovalo na 200 metrů čtverečních výstavní plochy, na které představilo své produkty zaměřené na tento sektor. Hlavním výrobkem pro Iveco je vůz Daily. Byly vystavena celkem tři vozidla: Daily 65C17LA obytný vůz, 170 HP s převodovkou Agile; Daily 70C17LA CCS/P s holým podvozkem, 170 HP s pneumatickým odpružením vzadu a Eurocargo CC 80E25/FP s holým podvozkem, 250 HP s automatickou 6 stupňovou převodovkou ZF Eurotronic.

Iveco ve světě obytných vozidel
Iveco nabízí nejširší výběr kempingových modelů na trhu. Portfolio výrobků je udržováno na nejmodernější úrovni neustále se vyvíjejících trendů začleněním prvků, které definují životní styl pobytu v přírodě a těch, kteří tento styl vyjadřují svou láskou k přírodě a respektem k životnímu prostředí a zároveň technickou dovedností řídit vozidlo této třídy.

Iveco je základním hráčem v segmentu obytných vozidel na vysoké úrovni. Na vozidla je možné namontovat nepřeberné množství prvků se středně vysokou celkovou hmotností 5,2 tun.Iveco nabízí spolehlivé a výkonné portfolio výrobků díky nové organizaci oddělení plně vyhrazeného výrobkové řadě obytných vozidel. Výrobky jsou dnes konstrukčně vybaveny pro všechny účely s asistenčními službami, které byly sestaveny speciálně pro tato vozidla.

Zákaznický servis: pro pohodlnou a bezstarostnou dovolenou
Iveco má v odvětví kempinku největší důvěru a proto společnost klade velký důraz na toto odvětví a to například vytvořením centrálního oddělení, které je zcela vyhrazeno tomuto účelu. Obytné vozy Iveco jsou navrhovány se smyslem pro detail tak, aby zaručily bezpečnou investici, která sníží čas a náklady na údržbu. Společnost se v tomto segmentu nachází na přední pozici s nabídkou svých asistenčních služeb výhradně přizpůsobených těmto vozům.

S asistenční službou Camper Assistance Non-Stop mohou zákazníci kontaktovat Iveco centrum 24 hodin 7 dní v týdnu. Služba je dostupná na všech evropských trasách na bezplatném čísle a provozována přímo mobilními servisními středisky Iveco. Volba společnosti Iveco spravovat zároveň call centrum a silniční asistenční služby umožňuje, aby 80% případů oprav vozidel bylo vyřešeno přímo na silnici s minimální dobou čekání. V případě, kdy oprava vyžaduje dobu delší než 24 hodin, poskytne Iveco řidičům obytného vozidla služební balíček, který obsahuje bezplatný náhradní vůz, hotel a pokrytí pro zbytek cesty a navrácení opraveného vozidla.

Daily Camper, zrozen k výbavě
Kvality a hodnoty, které jsou neodmyslitelnou součástí DNA vozidla Daily, z něj činí ideálního společníka na cestách. Daily Camper je inovativní vůz z hlediska výkonu, pohodlí, bezpečnosti a dopadu na životní prostředí. Jeho výkonnost je utvrzena technologií Iveco s výkonnými a všestrannými motory představujícími vrchol ve své třídě.

Díky své ocelové konstrukci a ploché podlaze je podvozek Daily připraven na všechny typy obytné sestavy. Přítomnost rámové konstrukce představuje pevnou základnu pro cestování bez ohrožení užitečného zatížení vozu.

Jeho technické vlastnosti zaručují maximální tažnou sílu, aktivní a pasivní bezpečnost, snadnou instalaci a výborný výkon s ohledem na spotřebu paliva a emisních limitů. Pohon zadních kol a uzávěrka diferenciálu poskytují maximální tažnou sílu zvláště v podmínkách nízké přilnavosti a jsou zejména nezbytné pro obytné vozy s těžištěm směrem k zadní části vozidla.

Daily se může pochlubit jedním z největších sortimentů na trhu: počínaje verzí s celkovou hmotností 3,5 tun až k verzi s hmotností 7 tun s jednoduchými nebo dvojitými koly, devíti verzemi motoru a třemi různými typy převodovky.

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!