Nový valníkový návěs Schwarzmüller s odlehčenou konstrukcí přichází na trh

26 června 2013, 9:44

Společnost Schwarzmüller letos poprvé prezentovala v rámci svého Dne otevřených dveří svůj nejnovější produkt – valníkový návěs s odlehčenou konstrukcí tzv. Ultralight. Po velmi úspěšném zákaznickém testování byl nyní pevně zařazen do výrobního sortimentu značky Schwarzmüller.

Nový Ultralight prošel dvouletou fází intenzivního vývoje a testování. Výsledkem je skutečně mimořádný valníkový návěs s odlehčenou konstrukcí s vlastní hmotností od 4.850 kg.

Nízká vlastní hmotnost návěsu je jednoznačným úspěchem, neboť oproti podobným produktům na trhu disponuje užitečné zatížení vozidla 1.500 kg navíc.

Nová lehčí konstrukce návěsu navíc snižuje spotřebu pohonných hmot až o 3 procenta, čímž kromě finanční úspory zároveň šetří životní prostředí. Roční náklady na přepravu jsou tak díky úspoře pohonných hmot a možnosti větší nakládky redukovány až o 7 procent.

Nový Ultralight je standardně nabízen v provedení s nezávisle stahovatelnou plachtou, je ale samozřejmě možné i speciální provedení pro přepravu papírových či ocelových svitků. Vozidlo je možné případně dovybavit bočnicemi.

Samozřejmě i nový Ultralight je koncipován s důrazem na bezpečné zajištění nákladu.

Nový Ultralight je další inovativní produkt z dílny Schwarzmüller, který je jasně orientován na potřeby a přání svých zákazníků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!