Iveco pomáhá Haiti na fotbalovém hřišti

25 června 2013, 9:42

Značka Iveco se opět objevuje v souvislosti s akcí na podporu významné solidární iniciativy, čímž společnost jasně potvrzuje svou dlouhodobou angažovanost v rámci humanitárních aktivit, z nichž nejaktuálnější je charitativní fotbalový zápas ITÁLIE – HAITI, který se odehrál 11. června 2013 v brazilském Rio de Janiero.

Cílem tohoto utkání mezi reprezentačními týmy obou zemí je poskytnout humanitární pomoc haitskému obyvatelstvu, které v roce 2010 postihlo ničivé zemětřesení.  V Itálii měli diváci možnost zápas shlédnout v přímém přenosu na stanici RAI 1.

Akci společně organizují fotbalové federace Itálie a Haiti. Po celou dobu přímého přenosu měli diváci k dispozici bezplatné telefonní číslo 800-111-666, jehož prostřednictvím mohli přispět postižené haitské zemi.   

Svou účastí Iveco znovu projevuje soucit a solidaritu s těžce zkoušenými obyvateli této ostrovní země, která se stále vyrovnává s následky ničivého zemětřesení z ledna 2010. Od té doby již společnost Iveco poskytla místnímu obyvatelstvu finanční, technickou a materiální pomoc, včetně hmotného daru v podobě čtyř vozů Daily a vyslání specialistů připravených poskytnout technickou pomoc. Název Iveco byl v průběhu utkání viditelně rozmístěn okolo hřiště a na LED obrazovkách se objevily reklamní poutače na nová vozidla Daily.

Jedná se o doposud nejčerstvější akci konanou v rámci dlouhodobé spolupráce mezi společností Iveco a fotbalovým reprezentačním týmem Itálie, kterému společnost až do konce roku 2014 zajišťuje „oficiální autobus“, konkrétně Magelys PRO 12,8, určený na přepravu hráčů a dalších členů Italské národní fotbalové federace ze svého centra v Covenciano na stadiony po celé Itálii a také na letiště, odkud tým odlétá na mezistátní zápasy na venkovním hřišti.

Tisková zpráva IVECO Czech Republic

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!