Nový program pro zánovní použitá vozidla DAF

20 února 2013, 13:37

First Choice je zcela nový program pro zánovní použitá nákladní vozidla DAF, probíhající výhradně u evropských dealerů DAF. Nákladní vozidla DAF s označením First Choice jsou v provozu nejvýše pět let a nemají najeto více než 500.000 kilometrů.

Díky rostoucí oblibě vozidel DAF, rozšíření služeb společnosti DAF na evropském trhu a jejímu skvělému renomé, získanému díky vysoké spolehlivosti a nízkým provozním nákladům, je o zánovní použitá vozidla DAF stále větší zájem. Nizozemský výrobce nákladních vozidel se rozhodl na tuto situaci reagovat a v rámci svého stávajícího programu DAF Used Trucks přichází s novým označením pro zánovní použitá nákladní vozidla.

Nákladní vozidla nabízená v programu DAF First Choice jsou stará nejvýše pět let, nemají najeto více než 500.000 kilometrů a jsou u nich k dispozici kompletní servisní záznamy. Díky kontrolám, které dealeři provádějí u vozidel First Choice, jsou tato nákladní vozidla ve špičkovém stavu. Během prohlídek je totiž kontrolováno téměř 200 různých bodů. Pro zajištění maximální kvality poskytují prodejci DAF k nákladním vozidlům First Choice šestiměsíční záruku na pohonné ústrojí.

I k těmto použitým vozidlům jsou na přání zákazníka k dispozici smlouvy na opravy a údržbu DAF Multisupport. Kompletní řada nákladních vozidel First Choice spolu s detailním popisem a fotografiemi je k dispozici na neustále aktualizovaných internetových stránkách www.dafusedtrucks.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!