Aplikace „Compressor“ společnosti Behr Hella Service s novými funkcemi

25 července 2016, 15:46

Aktualizace pro rok 2016 umožňuje zobrazit údaje o množství náplně pro zemědělské stroje a přináší nové informační materiály.

Aplikace Compressor představuje výkonnou pomůcku pro autoservisy, která umožňuje zobrazit informace o množství náplně chladiva a kompresorového oleje. V rámci aktualizace jsme výrazně rozšířili paletu funkcí této bezplatné aplikace. Nová verze aplikace obsahuje nejen informace o množství náplně z oblasti osobních a užitkových automobilů či dodávek, nýbrž také z oblasti zemědělských strojů. Dále jsme aktualizovali a rozšířili již tak podrobné informace o výměně kompresorů. V aplikaci teď máte k dispozici nová technická videa, která předvádějí například proplachování klimatizačního systému.

Aplikace zjednodušuje údržbu a opravy, neboť umožňuje pohodlněji a rychleji přistupovat k jednotlivým informacím o množství náplně. Ve srovnání s tištěnými datovými listy nebo datovými listy ve formátu PDF, v nichž nadále najdete veškeré podrobné informace, je díky integrované funkci vyhledávání podstatně rychlejší vyhledání potřebných údajů. Z možnosti přidávat oblíbené položky profitují zejména autoservisy, které se specializují na určitá vozidla. Ale i ostatní autoservisy mohou nadále ukládat často potřebné údaje pro běžná vozidla tak, aby je mohly znovu rychle zobrazit.

Veškeré novinky a podrobnější informace naleznete – ZDE.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!